Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи приказки за Samsung Galaxy S8 (+)
#1
Rainbow 

Не намерих тема за по-общи приказки Smile

Например, интересно ми е да узная:

1. Кога и как решихте да вземете S8 или S8+?
2. Защо избрахте по-малкия (S8) или по-големия (S8+)?
3. Какъв беше предния Ви телефон? 

Като за начало - мисля, че е достатъчно и бих се радвала на коментари Smile

Разбира се, всеки може да сподели и всякакви други въпроси или впечатления, за които не желае да пуска отделна тема Smile

Rock

Над силата е само умението да я владеем!
Аксесоари
#2

Супер тема!!!
1.Заклет фен съм на HTC. Но като видях първото Бг ревю на самсунга, си казах това ще е. Беше само въпрос на време да го вкарам в семейния бюджет.
2. Плюса е твърде голям за моята ръка. Само това ме спря да не го взема.
3. Htc A9.

Иначе не харесвах Самсунг до сега, заради интерфейса. Супер детски беше и плюс това много грозен ми беше цялата концепция с тея платмаси до С5. После тоя едж при С6, продължаваше да ми е грозноват. Обачееее С8 си е бижу и то не от малките.

П.С. Изказах по-горе лично мнение, не съм искал да обидя никой.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#3

1. Кога и как решихте да вземете S8 или S8+?

След като гледах премиерата, реших че S8 + ще е мой. На българският пазар излезе точно няколко дни преди рождения ми ден. Перфектният подарък.

2. Защо избрахте по-малкия (S8) или по-големия (S8+)?

Избрах плюс версията, заради по-големият екран и батерия. Използвам си телефона с две ръце, като с лявата го държа, а с дясната работя. На по-малкият модел екрана не ме устройваше и се спрях на S8+. Използвам си телефона предимно за гледане на видеа и за четене на статии в интернет.

3. Какъв беше предния Ви телефон?

Предходният модел - S7 Edge. Обичам си го, но съм влюбена в осмицата. Smile

П.С. Страхотна тема, Дивна! Аз имам въпрос към теб и всички останали (ако желаете да отговорите):

- Колко приложения имате на телефона? И какви?

The world will be saved and remade by the dreamers.
#4

Радвам се, че Ви харесва темата, Rock_Lady, Simich87  Tummenupp   

И благодаря за отговорите Smile  Предполагам ще е коректно и аз да дам своите, а също с удоволствие бих се включила и по въпроса на Лейдито Smile

1. Кога и как решихте да вземете S8 или S8+?

Отдавна виждах потребност, предният ми телефон беше напълно здрав и работещ, но крайно изоставащ, като възможности и актуалнст. Искам някое приложение и то ми казва:"Телефонът Ви е твърде стар. Няма да стане."  Big Grin  Върхът на всичко беше, когато отворих мобилната версия на абв-то и можех само да гледам. А през браузер е тегаво. Та, така - нямаше две мнения, че доброто ми старо другарче ще бъде в почивка и като резервен телефон. Тъй като изобщо не бях в час какво има на пазара, попитах в един друг форум, в които имах регистрация и през годините при нужда съм получавала информация. Получих насоки, спрях се на Samsung S7 edge, но като разбрах, че предстои да излиза нов телефон - реших да изчакам. Хем не ми се искаше да взимам ново устройство, веднага след излизането му - заради грешки, бъгове и т.н., хем исках да взема най-актуалното с перспективата да го ползвам 2-3 години. Пък и исках да видя дали на седмицата ще й падне цената. Решението взех бързо. Доверих се на приятел, който ме насочи и към този форум.

Радвам се, че тук имам възможност да опозная телефона, има огромна пропаст между предния и настоящия, както в знанията ми, по темата. Но наваксвам Smile

2. Защо избрахте по-малкия (S8) или по-големия (S8+)?

Избрах S8+ зарди по-големия екран, не ми е неудобен, напротив - чуден  е  Tongue  . Пък и знам, че взема ли малкия, все няма да ми достигат няколко молиметра екран Smile - чисто психологически, след като зная, че има и малко поголям Smile не че разликата е фрапираща Smile

3. Какъв беше предния Ви телефон?

Samsung Galaxy S II, купен 2011г. Този мисля да го ползвам 2-3 години, стига да не залитна по следващия нов модел, в резултат на четенето тук Smile Виждам как човек се пали и иска "подобреното" ново Smile

(2017-06-22, 18:58:56)Rock_Lady написа:  ...

П.С. Страхотна тема, Дивна! Аз имам въпрос към теб и всички останали (ако желаете да отговорите):

- Колко приложения имате на телефона? И какви?

Не много, не искам да го задръствам, но бих слагала такива, които ще ползвам. За момента, освен тези, с които е купен, съм добавила, няколко, мисля, че на скрийншота на 2 страница ги подрежда и сега ще покажа. 

От тях ползвам Viber, Shazam, Моят Календар, Abv.bg и Phone Info. 

Мислех да сложа приложение за фонетична клавиатура, но с тази почти свикнах.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Над силата е само умението да я владеем!
#5

Много ти благодаря за отговора! Smile Интересно ми е повечето хора колко приложения теглят и какви. И аз не обичам да си натоварвам телефона и имам само три, които съм дръпнала. Всичко друго е стоково.
[Изображение: 17672059_m.png]

Използвам Youtube. Задължително сутрин с кафето разглеждам ревюта.

Gmail: проверявам онлайн поръчките, които се състоят предимно от книги.

Goodreads: Информирам се за нови книги и тагвам прочетените от мен.

WhatsApp: Най-добрият месенджър.

SeriesGuide: Следя за новите епизоди на любимите ми сериали.

И великото приложение "Часовник", обожавам да си настройвам аларми или да използвам хронометър при тренировки.


Как направи скрийншота да е в миниатюрен вид?

The world will be saved and remade by the dreamers.
#6

Цитат:Как направи скрийншота да е в миниатюрен вид?
Като прикачен файл Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
#7

Rock_Lady, тук в този форум има 2 варианта, които съм видяла:

1. единият, както felipe е написал - прикачаш файла в отговора и излиза, като минатюра. Като чукнеш се увеличава.

2. вторият е като се прикачи в сайт и си напишеш кода - как да се вижда. Понеже го вгражда директно - ще кача картинка с кода:

[Изображение: 17672693.png]

Отваряш си таг за линк - в него даваш линка, а в него показваш как да се вижда - таг за изображение, с линк към изображението и указваш какви да са размерите - примерно - аз съм задала ширина 50 и излиза така, както е по-долу, а като чукнеш - става голямо.


[Изображение: 17672488_m.png]

Изглежда сложно, но е лесно, само да схванеш логиката. 

[УРЛ=картинка.хтмл][ИМГ ШИРИНА=50]картинка.пнг[ИМГ][УРЛ]

А линкът в тага може и да е директно към по-голямата картинка и ще зареди нея, като изображение, не като линк през сайта:

Като чкнеш долната миниатюра - зарежда направо картинката


[Изображение: 17672488_m.png]

Над силата е само умението да я владеем!
#8

Хубава тема ... Ще бъде полезна Smile

Аз да попитам нещо - някои знае ли дали може да се направи хард ресет на телефон, които е заключен и неможе да бъде отключен. ? Не може да се изключи, което е супер, но дали може да се рестартира така ...?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#9

(2017-06-22, 20:50:01)nedelchev nikolai написа:  Хубава тема ... Ще бъде полезна Smile

Аз да попитам нещо - някои знае ли дали може да се направи хард ресет на телефон, които е заключен и неможе да бъде отключен. ? Не може да се изключи, което е супер, но дали може да се рестартира така ...?

 десет секунди ако задържиш бутона не се ли рестартира?
#10

(2017-06-22, 20:50:01)nedelchev nikolai написа:  Хубава тема ... Ще бъде полезна Smile

Аз да попитам нещо - някои знае ли дали може да се направи хард ресет на телефон, които е заключен и неможе да бъде отключен. ? Не може да се изключи, което е супер, но дали може да се рестартира така ...?

Factory reset? Може,но ще иска стария Gmail акаунт.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
#11

Темата бива но тая гей дъгичка нещо не ме кефи.
А като цяло аз го взех защото месец по рано моят Galaxy Note 5 падна от камиона и загина. И си казах ще изчакам да излезе няма да бързам да вземам нов и така. Използвам го за всичко. От гледане на ютюб до интернет банкиране плащане на сметки и покупки. S8+ естествено. Щом съм бил с ноут. Въпреки че ако не го бях счупил на дали щях да го купя сега

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#12

(2017-06-22, 21:05:40)С.Игнатов написа:  Factory reset? Може,но ще иска стария Gmail акаунт.

Да, това имах предвид....
Това е добре, браво на Самсунг...
Значи вече е безмисленно да се крадът телефоните ...
По добре да се върнат на собственикът и да почерпи ако се загубят...

Именно за тази цел съм направил ето това ...

   

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#13

(2017-06-22, 21:18:30)nedelchev nikolai написа:  Да, това имах предвид....
Това е добре, браво на Самсунг...
Значи вече е безмисленно да се крадът телефоните ...
По добре да се върнат на собственикът и да почерпи ако се загубят...

Именно за тази цел съм направил ето това ...
Който знае за това REMOVE/BYPASS GOOGLE ACCOUNT (FRP) ON SAMSUNG GALAXY S8 AND S8 EDGE ще игнорира твоя зов за завръщанеSmile
#14

(2017-06-22, 21:05:25)bguser написа:   десет секунди ако задържиш бутона не се ли рестартира?

Тои се рестартира, но не можеш да го върнеш към фабричните настройки с хардуерните бутони(Factory reset)... Всички пароли са си в сила и телефона може да бъде намерен. Освен това изключването може да стане само когато му свърши батерията... Което е много добре . Може да се проследи ако има батерия и действаш бързо Smile

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
#15

(2017-06-22, 21:29:16)nedelchev nikolai написа:  Тои се рестартира, но не можеш да го върнеш към фабричните настройки с хардуерните бутони(Factory reset)... Всички пароли са си в сила и телефона може да бъде намерен. Освен това изключването може да стане само когато му свърши батерията... Което е много добре . Може да се проследи ако има батерия и действаш бързо Smile

 няма нищо невъзможно.
#16

(2017-06-22, 21:27:54)bguser написа:  Който знае за това REMOVE/BYPASS GOOGLE ACCOUNT (FRP) ON SAMSUNG GALAXY S8 AND S8 EDGE ще игнорира твоя зов за завръщанеSmile

А като си сложиш твоята sim карта и след няколко дена на вратата ти почукат ченгетата със заповед за доброволно предаване на открадната/изгубена вещ тогава ще се сетиш за неговия зов за завръщане  Big Grin

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#17

Такива  теми за общи приказки са забранени и не се допускат. Темата се заключва.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)