Анкета: Преброяване на собствениците на Redmi note 4 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Redmi note 4 MTK
16.67%
4
16.67%
Redmi note 4 Qualcomm
50.00%
12
50.00%
Redmi note 4X
33.33%
8
33.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Време е за СОБСТВЕН раздел за Xiaomi Redmi Note 4!
#1

Колеги, смятам че е крайно време за собствен раздел за  Xiaomi Redmi Note 4! Сегашната ситуация води до претрупване на раздела "Други", потъване надолу на важни теми, които стават неоткриваеми. В Общата тема за Ноте 4 се пишат всякакви неща, които стават неоткриваеми с търсачката и се губи смисъла на форума. Има достатъчно ползватели на телефона, които вече не се и записват в клуба на собствениците, защото темата е потънала много надолу и направо пускат отделни теми за проблеми.

Само на първата страница в раздел Други има поне 7-8 теми за телефона, на втората страница още толкова. Смятам, че е доста належащо да се предприеме нещо. Затова съм отправил официално предложение до ръководството и ви моля да го подкрепите тук в темата, както и аргументирано с едно-две изречения тук: https://forum.androidbg.com/showthread.p...8&page=121


Цитирай
Аксесоари
#2

Сложих анкета, но пак казвам:
Трябва да има важни и други теми, трябва да има определен брой ползватели и трябва да пишете в темата за предложения за форума.
Цитирай
#3

В горното ми мнение съм дал линк към темата за предложения за форума. Още веднъж ще помоля колегите  да подкрепат там предложението с едно-две изречения.


Цитирай
#4

Извинявай, проппуснал съм последното изречение. Успех. Преброяването все пак ще се извърши тук. Не знам какво очаквате, но за Redmi note 3 бяха много повече нещата, както и може би за Redmi 4 и попроизводните му
Цитирай
#5

Просто за мен е много по-удобно да ползвам форума, ако има отделни раздели. Като ми трябва да прочета нещо за конкретен модел, влизам в неговия раздел и с един поглед виждам темите само за него. А сега трябва да чета заглавията на всички теми в общия раздел, и то на няколко страници. Иначе отдавна разбрах какъв е порядъка тук, но за мен не е най-удачния. Изказах изключително личното си мнение, но се съобразявам с реда във форума.
Цитирай
#6

Аз също държа на отделен раздел за Xiaomi Redmi Note 4x Snaddragon 625.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#7

^ Колеги, гласувайте в анкетата и пуснете по едно мнение и тук: https://forum.androidbg.com/showthread.p...8&page=121

Иначе нищо няма да се промени!!!


Цитирай
#8

Има оше една анкета, в която сте 11. В темата с клуба също сте 11. Имайте го предвид.
Темите за всички ноте 4 са 11 като тази не бих я броил, а тази с 4г-то... Можеше и без нея, така че - 9.
За редми ноте 3 има 5 страници
Цитирай
#9

Колега имаш подкрепа от моя страна. Аз също смятам че трябва да има диференциране на модела, поради различните версии (най-вече от гледна точка на процесора).

Sent from my MI 3W using Tapatalk
Цитирай
#10

Аз все още нямам такъв телефон но редовно следя раздела за Xiaomi и наистина в подраздела "други" започна да става мазало.

Цитирай
#11

Това че са само 11 , не значи че и телефоните са толкова .Подкрепям колегата и аз ровя целия форум , като ми потрябва нещо за Note 4x .

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#12

Добре де, аз не мога да разбера какъв е проблема да се направи собствен раздел за Ноте 4??? Хостинга ли ще поскъпне, тежка е работата на модератора, който трябва да цъкне 2-3 неща, какво точно?!?

Вижте и форума на MIUI България, доста по малък от Андроид БГ и въпреки това има собствен раздел за Ноте 4 от 13.11.2016 г.: https://www.google.bg/search?q=google&oq...+4+miui+bg

Тук местния модератор се изживява като всесилен, който брои темите и прилага буквално правилата. Но още римляните са казали- освен буквата има и дух на закона. В първите две страници на раздел Други преброих 14 теми за Ноте 4 без тази, с нея 15. И това без да има собствен раздел. Но по важното е, че активно се пише за модела, всеки ден има нови мнения. Тоест раздела е жив. Какво още трябва да се случи, да слезе Годо на земята? В раздела на Редми 4 има 30 теми общо, а съществува една година вече, понякога по една седмица няма нови мнения. Тук всеки ден има и въпреки това...Да не говорим, че съм виждал да се създава нов раздел и с 5 теми на кръст. Явно всичко опира до благоразположението на модератора...

Ето заради такива простотии отдавна не пиша по форумите, а само чета. Но ме е яд за такива млади и надъхани момчета, като автора на темата, които се гонят от форума заради егоистичните интереси на модератора...И да ме банне, не ми пука, важното е че мога свободно да му кажа истината в очите!

П.П. Някой ако може да ми прати линк към админа на форума. Не съм го виждал да пише от години, а бих му казал някои неща, като стар читател на форума. Преди  години доста повече хора пишеха, форума вреше и кипеше. Оттогава постепенно запада, включително и заради такива простотии...
Цитирай
#13

Раздел ЩЕ има, но от вас - ползвателите зависи в какъв вид ще е той. Няма важни теми за нито един от 3те модела, никой не подрежда важните мнения от спамаджийските теми, така че всичко ще си е същото, но няма да цъкате в Други, а в Redmi note 4.
МИУИ българия няма как да няма раздел за ноте 4 - понеже има всичко на всичко 50 раздела. И не става въпрос за хостинг, а за платформа.
Не всяка платформа работи с 2-3 клика
Тези нападки можеш да си ги запазиш за някъде където наистина не ти уважават правата.
И няма такова нещо като местния модератор. Не знам точно кой визираш, но XIAOMI разделът не се модерира от конкретен човек
Цитирай
#14

Модела е сравнително нов и тепърва ще има неща за обсъждане , при мен например при слаб сигнал вече втори път отказва да включи мобилните данни .

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#15

Колеги, в последно време обърнах повече внимание на този форум, отколкото заслужава. Но тъпата упоритост на модераторите да не искат да направят собствен раздел за Редми Ноте 4, при положение че толкова хора писаха...Не знам, загубих всякакво желание да пиша повече във форума. Нека модераторите да си спазват буквално "правилата"...

За колегите, които се интересуват от телефона: най-много инфо има събрано в 4pda. Ето два линка, където ще намерите всичко:
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=806584
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=744719

Разбира се, можете да търсите и с Гугъл, в xda и в en.miui.com. В днешно време поне информация има достатъчно и не е нужно да търпите обидното отношение в някакъв форум, където не искат повече потребители...

Оставям ви с пожелание към всички потребители на форума за крепко здраве и много технологични играчки!

Напред към морето да посрещнем July Morning   Storstark


Цитирай
#16

Работи се по добавянето на раздела. Има си процедури, които трябва да минат. Не става от днес за утре.
Вместо да даваш линкове към 4pda вземи преведи няколко инструкции, за да може 15-те човека, които преброих (от тях 4ма активни) да има какво да четете в този раздел.
Цитирай
#17

И аз искам да карам с 200 по магистралата ............. Всичко с времето си...... и има място за всичко и всички
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)