Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X

И при мен дойде бетата на MIUI 10 ,но с Андроид 7. Супер джендърски изглед. По-добре си останете на 9-ка.
Цитирай
Аксесоари

няма информация за повишаване версията на андроида за Ноте 4.
На този етап всичко със Снапдрагон 625 остава с НУГА, освен
Редми 4 Прайм - Маршмелоу
Ми А1 - чист андроид ОРЕО
Редми 5 Плюс - Глобал дев - ОРЕО, Китайска бета - НУГА
redmi s2 - фабрично ОРЕО
Редми 6 Про - фабрично орео

(без ъпгрейд остават Редми Ноте 4/4х, Ми макс 2, Ми 5х
Цитирай

(2018-07-13, 09:32:14)aladin написа:  И при мен дойде бетата на MIUI 10 ,но с Андроид 7. Супер джендърски изглед. По-добре си останете на 9-ка.
Пусни някой скрийншот.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пуснаха официално ъпдейта 9.6.1.0. Обнових, всичко работи перфектно.

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай

И при мен е така
Цитирай

(2018-07-13, 11:35:51)Joro711 написа:  Пусни някой скрийншот.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk


Прикачени файлове Миниатюри
               

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

(2018-07-11, 21:44:12)Joro711 написа:  Да се похваля, че по всяка вероятност реших проблемната грешка с Google play филми, като инсталирах последната версия на приложението. От два дни вече нямам нито едно известие за грешка.

Изпратено от моят Redmi NoNo
[quote pid='1485929' dateline='1531338252']
 4 с помощта на Tapatalk
[/quote]

Супер,браво ! Оправи се и при мен !!! Cool

Xiaomi 12 Lite 8 / 256
[-] 1 потребител изказва благодарност на bokanegra за това мнение:
  • TiL
Цитирай

(2018-07-13, 17:06:20)ubp написа:  Пуснаха официално ъпдейта 9.6.1.0. Обнових, всичко работи перфектно.
А батерията как е?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 
Цитирай

(2018-07-15, 00:14:23)bokanegra написа:  [quote pid='1485929' dateline='1531338252']
 4 с помощта на Tapatalk

Супер,браво ! Оправи се и при мен !!! Cool
[/quote]

Дай линк към аппа че не го намирам
Цитирай

Никаква полза не виждам от тези ъпдейти. Вече и домашния wifi се включва много бавно и 10-15 минути ако не пипам телефона изчезва

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай

Включен WiFi при спящ режим трябва да е винаги, за да не се изключва.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Настройки - WiFi - Други настройки - С включен WiFi при спящ режим - Винаги. Така трябва да ти е настройката, ако искаш телефона да ползва WiFi дори да не го ползваш за известно време.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2018-07-15, 16:33:14)ronnie72 написа:  Настройки - WiFi - Други настройки - С включен WiFi при спящ режим - Винаги. Така трябва да ти е настройката, ако искаш телефона да ползва WiFi дори да не го ползваш за известно време.
Оправих го, не знам защо се е сменила настройката. Обаче се появи друг проблем - като спирам ръчно wifi и после го пускам се свързва много бавно. Даже в началото се виждат само на съседите мрежите, а моята се появява по-късно,въпреки че съм до рутера. Моделът му е tenda, 20 лв някъде беше. Възможно ли в него да е проблемът или в лан кабела? Пробвах други мрежи и веднага се свързвам

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай

И при мен е същото. Със сигурност не е от рутера.
(2018-07-19, 09:14:57)locke написа:  Оправих го, не знам защо се е сменила настройката. Обаче се появи друг проблем - като спирам ръчно wifi и после го пускам се свързва много бавно. Даже в началото се виждат само на съседите мрежите, а моята се появява по-късно,въпреки че съм до рутера. Моделът му е tenda, 20 лв някъде беше. Възможно ли в него да е проблемът или в лан кабела? Пробвах други мрежи и веднага се свързвам

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен пък изчезна от бързото меню "Настройки". Някой знае ли как да го върна ?

И не знам дали е от ъпдейта до MIUI 10, но тъча почна да си играе както си иска. Ресетнах го и се оправи. Или съм за нов дисплей или ъпдейта омазва нещо.
Цитирай

Известия, най-долу и го сменяш. Така ше се върне иконката на настройките.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на gipso за това мнение:
  • aladin, vitero
Цитирай

Благодаря!
А за тъча някаква идея?
Цитирай

http://bigota.d.miui.com/V9.6.2.0.NCFMIF...76_7.0.zip

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Аз вече май няма да ъпдейтвам...
Цитирай

Защо?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Защото нищо съществено не се случва, отделно тела май работеше по-добре в началото...
Цитирай

(2018-07-06, 11:42:42)locke написа:  Имам проблем с внезапно затваряне на приложения - jobsbg, olx, Facebook, tapatalk. Пробвах да ги преинсталирам, но след известно време отново крашват. Заводските приложения иначе са ок. Дали хард ресет ще помогне? [Изображение: edb57c1c751459608fa8ebab70826a1a.jpg]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Да не бързам да се хваля ама май поне това са оправили

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай

Дружина, да попитам на самия контакт има опция блокирай, а като блокирам пак могат да ми звънят, нещо не правя както трябва ли, или е бъг?


Цитирай

Като избереш блок появява ли се в Оптимизация-списък с блокирани. Там има настройки какво може да прави
Цитирай

Появява се премахни от черния списък, това е...


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)