Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X

Е,... Да няма 2 номера тоя човек. Тествай и с друг номер който е около теб
Цитирай
Аксесоари

Тествал съм, уж блокиран а ми звъни?


Цитирай

Има нов ъпдейт 9.6.2.0.
Android

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай

Нали съм дал линк по горе

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

При мен на 4Х , не ми разрешава да ъпдейтвам, Свалям от сайта зип-а, и като го задам да се инстелира, ми изписва непозволена функция. Пробвах и с двата зип-а - девелъпърския и оригиналния. Някакви идеи да ми дадете

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

С кой телефон си, колега?

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Redmi note 4x exclusive

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Колеги, нещо ново около miui 10 stable? Мисля, че някъде мернах видео и казват, че скоро щели да го пуснат.
Цитирай

най-рано септември. Не бързайте. По-добре да няма бъгове.
Ако искате да тествате си има ДЕВ Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • meto11, vaskogrudov
Цитирай

А най-добре догодина! Специално този модел си дойде с Андроид 7 и като гледам с него и ще си остане.
(2018-08-19, 11:03:58)suffer написа:  най-рано септември. Не бързайте. По-добре да няма бъгове.
Ако искате да тествате си има ДЕВ Smile

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да. Доколкото разбрах, MIUI 10 за нашите устройства ще си остане с Андроид 7.

Redmi Note 4 -> Redmi Note 7 PRO -> Redmi Note 8 PRO -> Mi 10T Lite -> One Plus Nord 3
Цитирай

Да. Много устройства ще ползват миуи 10 на андроид 6 или 7, но май няма да има загуба на функционалност, както преди за 4.4 устройствата, които нямаха Dual apps и Second space
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • meto11
Цитирай

Как мога от телефона да променя маршрута, примерно по южната дъга на околовръстното? На компютъра мога с мишката да издърпам маршрута където искам и ми го преизчислява... ама тук не става така[Изображение: badad73ef8e31a6702d17e38070a12fb.jpg]

Оправих се - ставало с add stop като изготвяш маршрута

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай

Здравейте, разполагам с xiaomi redmi note 4X с helio X20 закупен преди доста време от алиекстрес и към момента е с автоматичните актуализации до MIUI global 9.6.1 stable, но започна изведнъж да ми пада батерията за 4-5 часа и то без да се ползва телефона и на заключен екран да грее отзад и искам да мина към xiaomi.eu та въпросът ми е, за да не стане греда да го брикна по това което четох из форума, трябва да флашна китайски ром през ми mi-flash след това да флашна TWRP и след това xiaomi.eu това ли трябва да е последователността, за да не стане тухла?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

няма проблеми с твоя модел за брикване.
Тъй като е медиатек е на практика безсмъртен. В най-лошия случай при неправилен флаш могат да се загубят ИМЕИ-те.
Просто го отключи както е в момента.
След това, просто за да е по-чисто, флашваш китайския еквивалент на еу ромът, който си си избрал
Ако е стейбъл - последния стейбъл
Ако е дев - последния дев
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • noname galaxy S
Цитирай

Някой ъпдейтна ли вече?
Цитирай

Обнових, но ще видим какво ще се получи и дали всичко ще бъде наред. Между другото, кога трябва да се появи финалната версия на MIUI 10? [Изображение: 5e46a405ab4b0e880d1d89e402c8bef7.jpg]
Цитирай

Здравейте! Четох, че до средата на октомври за нашите телефони трябва да има miui 10. И аз снощи актуализирах, но не съм гледал за какво става въпрос.
Цитирай

В 9.6.3.0 пише че има фикснати грешки в българския език, дали са оправили указателя , бързото превъртане от страни да е на кирилица?

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай

При мен си е на латиница все още.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

(2018-09-30, 18:53:00)naskoagag написа:  В 9.6.3.0 пише че има фикснати грешки в българския език, дали са оправили указателя , бързото превъртане от страни да е на кирилица?

Сложи си тема, която е русифицирана, обикновено с RUS в името и ще имаш кирилица и латиница отстрани


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Здрейте, все още ли няма актуализация до miui 10 за нашите телефони?
Цитирай

Аз съм с последния ъпдейт, но когато извадя телефона от зарядното(зареждам го с usb кабел в компа цяла нощ) след 2 часа е на 97-96 процента. При вас така ли е [Изображение: b2756d7fac71f3dffbcc5024bfcc31fe.jpg][Изображение: 0a64b84475482a6057820cb3421d19d7.jpg]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай

Аз след като и, ключих пръстовия отпечатък вече го нямам този проблем. Имаго и в другите модели на xiaomi този проблем да го наречем. Можеш да пробваш.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 1 потребител изказва благодарност на ss_23 за това мнение:
  • gipso
Цитирай

@locke то ти пише, че ти е постоянно буден телефона. Рестартирай и ако продължава да го прави започвай да търсиш от кое приложение е
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)