Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X

Дойде ми Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на TiL за това мнение:
  • amica, ubp
Цитирай
Аксесоари
Big Grin 

Честито !  Big Grin
Цитирай

Ще споделиш ли мнение след като я поразцъкаш малко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pinto_mm за това мнение:
  • amica
Цитирай

(2018-11-21, 08:10:23)TiL написа:  Дойде ми Smile

И при мен дойде v 10.1.1.0 NCFMIFI Да актуализира ли, ще има ли бъгове????
Цитирай

Актуализирах: 10.1.1.0 NCFMIFI. Всичко работи добре, има разлики, които определено ми харесват Smile

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
[-] 2 потребители изказват благодарност на ubp за това мнение:
  • amica, vaskogrudov
Цитирай

На стария Note 4x ми дойде по въздуха днес 10-ка.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

Хмм аз като съм с miui 8 след предложението за актуализация до 9.5 (нещо си) друго не ми е предлагало. А ми се щеше 9 ката да я пропусна.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай

От днес с 10.1.1 (NCFMFI)

Xiaomi Redmi Note 4x Snapdragon 625, Dark Gray, 3/32 GB
Цитирай

Ъпдейтнах, след ъпдейта направих ресет, че не съм го ресетвал сума време. Сега ми се инсталират хилядата приложения... Визуално е изпипано всичко, харесва ми, ще пиша как е перформънса.
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • amica
Цитирай

Аз също обнових на дъщерята телефона, но този проблем с известието за гласова поща пак го има след рестарт.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

След обновяване с 10, ще може ли да се върна отново на 9? Smile
Цитирай

Къв ще ти е проблема да се върнеш към 9 ако имаш Рома?
Цитирай

Занимавка е и изисква отключен буутлоудър
Цитирай

Има ли смисъл, и на мен ми дойде. Вярно ли изчезва щората с прогнозата за времето?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
Цитирай

А как е по-добре да се инсталира 10: през ъпдейтъра или през рековърито? Smile
Цитирай

При мен всичко си работи добре. Определено има доста приятни промени и не съжалявам че ъпдейтнах.
Цитирай

(2018-11-21, 17:41:30)zacky написа:  А как е по-добре да се инсталира 10: през ъпдейтъра или през рековърито? Smile

OTA - като ти дойде си го пускаш да се сваля и си чакаш да мине всичко както трябва.
През стоковото recovery не можеш да инсталираш нищо без китайския mi pc suite.
През twrp няма да ти минават стоковите ъпдейти, така че twrp се ползва предимно за къстъм ромове.
През ъпдейтъра и choose zip се прави само ако бързаш да го имаш преди другите, но ако е в процес на бета тест няма да ти даде да го инсталираш
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Joro711
Цитирай

Здравейте! И аз снощи актуализирах, за сега е добре, но за портретния режим невиждам опции за настройка. Или го нямаме?
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaskogrudov за това мнение:
  • amica
Цитирай

(2018-11-22, 08:31:14)vaskogrudov написа:  Здравейте! И аз снощи актуализирах, за сега е добре, но за портретни режим невиждам опции за настройка. Или го нямаме?
Аз тествах ,само предна камера има опция портрет,незнам защо задна няма!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз вече съм с 10. Някоя хубава тема да подскажете, че тези които ползвам ми дава несъвместими.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Prestigio Multiphone 4055 DUO,Lenovo A3000-H,ZTE Nubia Z7 mini
[-] 1 потребител изказва благодарност на ICATA за това мнение:
  • amica
Цитирай

Привет! От много време не съм се занимавал с моя Redmi 4 и имам въпрос. С доста стар ROM съм, 9.2.2.0, имам root и TWRP. Как да го обновя до 10 без да омажа нещата?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

(2018-11-22, 08:23:36)suffer написа:  OTA - като ти дойде си го пускаш да се сваля и си чакаш да мине всичко както трябва.
През стоковото recovery не можеш да инсталираш нищо без китайския mi pc suite.
През twrp няма да ти минават стоковите ъпдейти, така че twrp се ползва предимно за къстъм ромове.
През ъпдейтъра и choose zip се прави само ако бързаш да го имаш преди другите, но ако е в процес на бета тест няма да ти даде да го инсталираш

Даа, благодаря за разяснението! Smile
Цитирай

Как можаха да направят толкова грозни и големи икони Няма ли начин иконите да се сетнат по 5 на ред? [Изображение: 5711c9c7fbba794fbf7e38ca06a92538.jpg]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай

Има начин, но се сваля тема.
Минаваш на регион Индия и сваляш business V10 например.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

И аз вече съм с 10. Времето ми излиза в бар лентата, от приложението Weather M8. Температурата стои постоянно в статус бара горе вляво, като плъзна надолу, излиза и другата информация. Обаче имам друг проблем. След ъпдейта, като събудя телефона с бутон или почукване, първо излиза тапет, който трябва да махна с плъзгане, и после трябва да отключа с фигура. Преди ми излизаше направо фигурата. Получава се два пъти отключване. Не знам как да го махна, не виждам никъде в настройки опция. Ако ползвам пръстов отпечатък, директно отключва.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Note 4X
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)