Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X
#51

Редми Ноте 4 МТК има нов глобален стабилен по OTA: Global 8.5 -8.5.3.0 MBFMIED. За сега се държи стабилно , не виждам бъгове.

M4 AQUA-
Цитирай
Аксесоари
#52

И в крайна сметка с шестицата или седмицата е по-добър живота на батерията?
Цитирай
#53

май има радост за всички?

https://www.igeekphone.com/android-nouga...i-devices/
Цитирай
#54

Не съм сигурен че си разбрал правилно статията.
1. това е от 7ми септември глобал дев рома. И второ не означава нуга за всички, а функционалност базирана на Нуга
Цитирай
#55

Нещо за mi9 да се чува днес ?

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

Да, очаква се да бъде пуснат в рамките на този месец.

 
Цитирай
#57

От утре го пускат за Redmi note 4, Mi max 2, Mi mix 2
Цитирай
#58

За MIUI9 Stable ли иде реч? Дори и да е China Stable. Къде го прочете това? Дай един линк да го прочетем и ние, че ми писна от тия липсващи функционалности в Dev версиите - това го няма... онова липсва.. еди що си спря...и.т.н. Дано най после пуснат нещо стабилно пък било то и China.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай
#59

това е последното четиво: http://www.gizchina.com/2017/11/02/devic...confirmed/
иначе на презетнацията в индия тази сутрин обявиха горепосочените модели за утре.
Цитирай
#60

(2017-11-02, 14:28:27)suffer написа:  това е последното четиво: http://www.gizchina.com/2017/11/02/devic...confirmed/
иначе на презетнацията в индия тази сутрин обявиха горепосочените модели за утре.
Вече е пуснат![Изображение: 492683d56592653bef14a14ec5779e4d.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Аз съм с 4х и ме уведомява за MIUI 9 - бета версия. Предполагам, че след време ще има и стабилна такава.
Цитирай
#62

Аз ъпдейтнах Smile[Изображение: 104682e2b249e573825c15aaaa4fc037.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

(2017-11-02, 15:18:34)Pinto_mm написа:  Аз съм с 4х и ме уведомява за MIUI 9 - бета версия. Предполагам, че след време ще има и стабилна такава.

тя е бета или nightly на стабилната. Просто си избран по-рано да я тестваш.
Цитирай
#64

Не съм я свалял, ще чакам стабилна версия. От осмицата нямам оплаквания и не знам какви проблеми би решила така очакваната девятка.
Цитирай
#65

По-бърз телефон, разделяне екрана за едновременно ползване на две приложения, нотификациите са пооправени - виж чейнджлога
Цитирай
#66

(2017-11-02, 16:05:51)suffer написа:  По-бърз телефон, разделяне екрана за едновременно ползване на две приложения, нотификациите са пооправени - виж чейнджлога
Пробвах разделяне на екрана работи добре .Преди това инсталирах floating aps.[Изображение: 2960827022a0aa5cd5a4f2e54edfea1d.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

А опция за деинсталиране на някои стокови приложения появи ли се?

 
Цитирай
#68

Да пробвах с mi store mi comunication.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#69

(2017-11-02, 19:37:03)NoMaD написа:  А опция за деинсталиране на някои стокови приложения появи ли се?

Не ползваш ли това:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569

На английски трябва да си, за да сработи..
Единствено Google talkback не можах да забраня през него, ама аз не ползвам global Stable И си ги забранявам с Titanium backup така или иначе
Цитирай
#70

При мен защо не показва, че има ъпдейт?
   

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай
#71

Пробвай със смяна на региона - Индия.

 
Цитирай
#72

Пак не става.

П. П: Изтеглих ъпдейта ръчно и така го обнових. Предполагам, че не е проблем. Да попитам, нужно ли е да се прави wipe data/factory reset?

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай
#73

След ъпдейта бутоните за навигация не могат да се настройват какво да правят след продължително натискане. Бях настроил home бутона да показва последно използваните приложения, а сега отново излиза Гугъл гласово търсене. При влизане в менюто за настройка крашва.
Цитирай
#74

@tndrrr, да, чрез трите точки ъпдейт също може. След актуализацията reset се препоръчва за по-добра работа на устройството като цяло.

 
Цитирай
#75

(2017-11-02, 23:39:49)robokopp написа:  При влизане в менюто за настройка крашва.
Менюто на телефона на английски, писано е многократно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)