Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейти за официалния глобален ром на Xiaomi Redmi Note 4/4X
#76

Дайте отзиви за новия ъпдейт..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз чакам мнения за него, но явно не всички са го получили още.

 
Цитирай
#78

слагай го. Най-малкото, за да имаш защита от WPA2 атаки.
Освен това ще имаш и на google По-нов security patch.
MIUI 9 се тества от 3 месеца. Досега трябваше да сте забравили че сте с него, даже
Цитирай
#79

Китайския developer от 7.11.2 вече е Miui 9.1, глобалната гледам и тя има версия от тази дата, но не я ползвам и не знам дали и там има промяна. Пък и не ми се рови по форумите.
Цитирай
#80

Още не съм получил ъпдейт,да не би да трябва да сменя региона?
Цитирай
#81

Да, пробвай с регион - Индия. Може и ръчно със сваляне на файла от официалния сайт на MIUI.

 
Цитирай
#82

Може ли линк за 9? Смених региона вчера, още нямам ОТА.
Цитирай
#83

Не сменяйте регионите. Този проблем беше еднократно за ми 5 при преминаването от андроид 6 до андроид 7.
Ъпдейтът зависи от вашите настройки. Дали сте на Wi-FI, колко батерия имате, дали сте избрали инсталация през нощта и т.н
Цитирай
#84

Ръчно от трите точки горе в дясно може да го свалиш. Днес при свързване с един уайфай почна сам да се сваля, но го оставих да друг път

locke on
Цитирай
#85

От "Изтегли актуализацията", изтегля 8-цата. Днес го пробвах. Някой от обновилите, няма ли линк?
Цитирай
#86

На официалния сайт няма ли го?

 
Цитирай
#87

Намерих Developer, не и Stable.
Цитирай
#88

ЛИНК за ръчно сваляне на Global Stable MIUI 9

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай
#89

Много ти благодаря!
Цитирай
#90

(2017-11-03, 21:26:00)tndrrr написа:  ЛИНК за ръчно сваляне на Global Stable MIUI 9

И от мен благодарности за улеснението. Странното е че вчера пристигнаха 2 броя редми4 -4/64 глобал версия , черният се ъпна до 9-ка с пускането , златистият  е мъртвец ( на тема ъп софт )... а и 2-та телефона са с 1:1 настройки.

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#91

Без да сменям региона нямали да имам актуализация?Пускам проверка пише че съм с последната такава MIUI 8.5.8.0.и няма нова версия...Нещо по специално трябва ли да се направи?


Цитирай
#92

Виж поста на tndrrr.
Цитирай
#93

Аз поста го виждам,ама нали би трябвало през телефона да стане тази работа,автоматично....


Цитирай
#94

Просто там се пуска най-напред, ще имаш, но на по-късен етап.

 
Цитирай
#95

Дърпай смело! Аз вече го направих.
Цитирай
#96

@gepard777, ако не ти е спешно, просто си изчакай OTA ъпдейта.

 
Цитирай
#97

Кога е този ОТА ъпдейт,и ако дръпна от линка по горе през телефона как да го инстална после?


Цитирай
#98

От линка теглиш, даваш "изберете инсталационен пакет" и посочваш изтегления файл.
Цитирай
#99

Да стана лесно и бързо,благодаря...Сега версията ми е 9.0.3.0. Къде има очевадни промени за да се поровя повечко?
П.С-Как мога да си направя няколко екрана..опциите сега са съкратени и освен Тапет,Джаджи,Настройки не ми излиза друго...Тъкмо свикнах с това мяууу 8 сега пак на ново трябва да се уча Smile
Има промени и в камерата на пръв поглед...Сега няма толкова шум и сякаш са по контрастни снимките...


Цитирай

За съжаление и след ъпдейта,имейл приложението не работи коректно.Обновяването става ръчно и няма значка, но пък с gmail няма проблеми.Липсва ми и времето под часовника с малките буквички, много ми допадаше.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)