Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Може би проблем с пръстовия отпечатък
#1

Здравйте колеги,сега от както почнаха жегите,така да се изразя..ръцете ми се потят в нормите и пръстовия отпечатък не лови или ако хване то е от 6-7 път.При вас как е колеги,че мисля да го занеса на сервиз,много се дрязня така,отзад на сензора го почистих с кърпичка да не би да се е замърсил,но резултата е същия.Съвсем леко да ми се изпотят ръцете и край,няма отключване...

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имам навика да си търкам пръстите в блузата преди да пипам сензора за пръстови отпечатъци.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#3

Не би трябвало сега ако ръцете са много мокри нормално да не бачка, но и моите се потят и винаги си ми работи. Много рядко да не ми разпознае пръста.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#4

Ами уж си ги изтрия за момент от дрехата и хване,но пак не от пърият път а чак 3-5...дразнещо е..

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2017-06-24, 05:36:30)nikiberk89 написа:  Ами уж си ги изтрия за момент от дрехата и хване,но пак не от пърият път а чак 3-5...дразнещо е..

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Пробвай да изтриеш пръста и да го регистрираш на ново.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#6

Пробвах,дажее веднъж не успях да го регистрирам

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Случайно да имаш някаква скорошна рана? Всички пръсти ли трудно разпознава/записва?
Тази сутрин си направих експеримент, с мокър пръст да отключа, но не ми стана номера.
С моя смотан английски разбрах, че сензора, който е е Р9 е капацитивен, т.е. ако е мокър пръста, то сензора го разпознава като незададен/чужд.
Инак, си направих преди време една проба: дали скенера ще ми отчете отпечатък на пръста на крака, ами стана номера.
Накрая един съвет: винаги задавайте повече пръсти!
Цитирай
#8

Благодарско,ами добавих друг пръстов на другата рака и стана сега,въпреки,че с показалеца си го отключвах преди без проблем,нямам рана,работя с храна,ръцете са ми чисти дефакто ! Абе странна работа,но факт е,че с другия пръст работи поне за сега Smile

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Просто с потни ръце не се получава. И на мен ми се е случвало. Регистрирай си безименния пръст - поти се много по-малко, но пък е по-неудобен Smile

Huawei P9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)