Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 5 - впечатления и коментари
#51

Не знам за камерата, но батерията пада яко, когато не използваш телефона...
Цитирай
Аксесоари
#52

За да пада така, значи си има причина и е най-вероятно е в някое приложение.

 
Цитирай
#53

Settings > Wi-Fi > Keep Wi-Fi on During Sleep > Never.

Bye bye battery drain. Опитайте, ако имате дрейн.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#54

Колеги, някой да е замервал батерията за истинския й ампераж? Чета за тестове, които показват, че реалният й капацитет бил не 3300, а само 2950mAh.

 
Цитирай
#55

Здравей, @NoMaD, може ли да предоставиш препратка към тестовете? Аз съм с 1+3T, но и там се говори за подобни разлики.
Цитирай
#56

Привет, @rodi1i, препратката съм я пуснал и в темата за 3T, но понеже се упоменава и OnePlus 5, пускам я и тук : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=839986&st=180
Р.S. В/ж  пост #190 и 196

 
Цитирай
#57

Ако някой се интересува от RhinoShield CrashGuard Bumper , може да ми драсне едно съобщение. Купих го бъмпъра и го използвах 5-6 дни, но нещо все ме връща към Спиген кейса и се отказвам от бъмпъра. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#58

В Париж бе представен OnePlus 5 JCC+ : https://www.phonearena.com/news/OnePlus-...nd_id98222

 
Цитирай
#59

(2017-09-05, 19:51:00)NoMaD написа:  Колеги, някой да е замервал батерията за истинския й ампераж? Чета за тестове, които показват, че реалният й капацитет бил не 3300, а само 2950mAh.

Производителя дава отклонение от ампеража до -15%. А и замерванията не са толкова точни (някой замерил, ама с какво как и кога не се знае). Така, че това е нормално.
Цитирай
#60

Искам да попитам собствениците на OnePlus 5.... как им е touch latency-то? Хвърлил съм му поглед на телефона, че нещо ме сърбат ръцете за нещо ново, но като си играх преди няколко месеца с една бройка на китайчето въпросния лейтънси беше много зле. Възможно е да е била дефектна бройка или да не е била с последния ъпдейт, та за това да се допитам до хората ползващи го по-отдавна (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#61

Това е малко субективно като усещане. За себе си мога да кажа, че не съм забелязал забавяне.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай
#62

(2017-09-20, 17:14:59)smiley написа:  Искам да попитам собствениците на OnePlus 5.... как им е touch latency-то? Хвърлил съм му поглед на телефона, че нещо ме сърбат ръцете за нещо ново, но като си играх преди няколко месеца с една бройка на китайчето въпросния лейтънси беше много зле. Възможно е да е била дефектна бройка или да не е била с последния ъпдейт, та за това да се допитам до хората ползващи го по-отдавна (:

Дори и да има...има много къстъм ром-ове. Няма да останеш разочарован от тази гледна точка. Или поне така си мисля Smile
Цитирай
#63

И аз също нямам touch latency, забавяния, джелита и всякакви подобни проблеми с екрана. Дали е късмет, че съм улучил добра бройка, или повечето телефони са си наред - не мога да кажа. Аз се чудех доста оп5 или с8+, накрая просто спрях да чета за проблеми, които не е ясно от къде идват, поръчах го и готово - винаги можеш да го върнеш. Smile
Цитирай
#64

Хахахаа Nomad ти представяш ли си батерията найстина да не е 3300 Mha, и аз да правя 7+ часа SOT минимум. A хората првят средно по 8+. Виж по-скоро е възможно батерията да е представена като по-малка от колкото всъщност е, но обратния случей според мен с този телефон е абсолютно невъзможен.

Oneplus 5 Midnight Black. 
Oneplus X Onyx. 
Never Settle! 
Цитирай
#65

Това колко SOT прави даден телефон, не зависи само от капацитета на батерията. За мен няма значение колко точно е реалният капацитет на батерията, важното е как се представя телефона. А трябва да има хора, които се борят с вятърни мелници и трупат мнения  Storstark


Цитирай
#66

Конкретика в поста ти не видях, както и това, какво си искал да кажеш и на кого, иначе за мненията си прав, продължавай да ги трупаш и да се бориш с вятърните мелници - също. Успех.

 
Цитирай
#67

(2017-10-05, 23:12:19)NoMaD написа:  Конкретика в поста ти не видях, както и това, какво си искал да кажеш и на кого, иначе за мненията си прав, продължавай да ги трупаш и да се бориш с вятърните мелници - също. Успех.

Интересна структура на изреченирето. Успешна творческа употрeба на препинателните знаци.  Heart


Цитирай
#68

Предполагаем One plus 5t
Цитирай
#69

Тези дни повече витае слух, че в началото на следващата година директно ще излезе ОP6 с безрамков дисплей и SD845, отколкото да се минава през 5Т.
Все пак промяната към безрамков дисплей е прекалено голяма разлика спрямо петицата, за да се ползва схемата с лекия ъпгрейд към Т модела, използвана миналата година.
Цитирай
#70

При положение, че отпаднаха плановете на Куалком за SD836, не виждам никакъв смисъл от модел 5T.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#71

https://techviral.net/oneplus-collecting-user-data/ Евала на тия пичОве от OnePlus.
Цитирай
#72

Вероятно модела 5Т ще бъде представен на 5-ти Ноември.
 
.jpg OnePlus 5T.jpg Размер: 42.06 KB  Сваляния: 63

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#73

Вероятно няма да има. В тази покана на някой просто му се е привидял OnePlus 5T, така че чакаме OnePlus 6 през 2018 г.

 
Цитирай
#74

Поканата е била фалшива, но пък никъде почти няма наличност OP5

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай
#75

(2017-10-18, 11:44:55)madmax написа:   ...но пък никъде почти няма наличност OP5
Но пък на Али с лопата да ги ринеш. Всеки втори търговец го предлага : https://ru.aliexpress.com/w/wholesale-on...=202001195

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)