Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 5 - впечатления и коментари
#76

Дали няма да има 5Т?
https://www.gsmarena.com/new_render_show...-27871.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#77

Телефона като няма наличност на официалния сайт/ магазин от къде го купувате?
Тия търговци в Али експрес и GeekBuying  GB и т.,т дето го предлагат
читави ли са или менте?
Гаранцията към кого е?
Цитирай
#78

Читави са и не са менте. Тук се предлагат също, с гаранция, но съответно и по-скъпо.

 
Цитирай
#79

(2017-11-06, 11:35:32)bambam2k написа:  Телефона като няма наличност на официалния сайт/ магазин от къде го купувате?
Тия търговци в Али експрес и GeekBuying  GB и т.,т дето го предлагат
читави ли са или менте?
Гаранцията към кого е?

Потърпи 2-3 седмици да представят 5Т, ще го има след това в официалния им сайт и няма да се притесняваш от купуване от "известни" и "неизвестни" продавачи.
Цитирай
#80

А дали ще се появи нормалната 5ца или ще е наличен само Т-верията ? Миналата година не си спомням как беше, но 5цата ми изглежда последния читав класически избор - нормално отношение на дисплея, хардуерни бутони и FP отпред(най-удобната и функционална комбинация) ..
Цитирай
#81

Не, няма да се появи. Ако държиш на изброените неща...е, ще трябва да си търсиш от китайските търговци...
Цитирай
#82

или да си купиш просто 5-ца докато я има за продажба, пратих ти dng-тата :cheers:
Цитирай
#83

Да благодаря много за снимките, поиграх си и има разлика между 3 и 5цата към по-добре Smile Сега остава само някой да вземе S8цата, че много телефони ще ми се струпат вкъщи Smile
Цитирай
#84

Според Android Authority цената на OnePlus 5T ще е същата като на 5-цата в UK. Остана да видим и за нас каква ще е цената.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#85

В сайта им в UK от тях ми излиза, че мога да си купя само аксесоари а телефони само и единствено от O2 оператора......
Цитирай
#86

OnePlus 5 e изтеглен от складовете на OP. Явно в на операторите складовете още го има.
Цитирай
#87

как става купуването / от кой сайт и как става доствката и плащането и срока за доставка/ на OnePlus и дали има БГ меню ?

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#88

(2017-11-11, 21:39:31)bicubic написа:  как става купуването / от кой сайт и как става доствката и плащането и срока за доставка/ на OnePlus и дали има БГ меню ?

Можеш да намериш отговори на всичките ти въпроси с търсачката на форума. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#89

Разбрах, но не от форума че няма БГ меню, което е унижение от производителя и няма да е следващият ми телефон.....

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#90

Нима очакваш от всички китайски производители да има бг меню? При положение, че гиганти като Епъл още нямат? Хахахахах Smile

Чак пък унижение... Просто сме твърде малък пазар. Иначе темата е дискутирана 1000 пъти тук и лесно можеше да намериш отговора - за по-малко време, отколкото да напишеш 2 мнения. Smile

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#91

Като някой толкова държи на БГ меню лепка един Lineage и проблема е решен.... Но май е по-важно да се мрънка Smile
Цитирай
#92

Да попитам притежателите на 5цата , някой ползвал ли е Google camera и има ли читав порт за телефона ?
Цитирай
#93

Има камера на гугъл, по мои наблюдения даже прави по-качествени снимки, но просто не я ползвам, свикнал съм на оригиналната :д в хда има тема, може да четеш 3 часа мнения
Цитирай
#94

За това е казал, че няма да си го купи. Не съм видял да мрънка. За тва не си взех и аз и за тва не съм с apple макар че в България се продава ОФИЦИАЛНО. И за тва аз няма да съм следващия който да им пълни гушите на тия. Да вземат и да продават lg и google телефоните. Те и български имат. Трябвало да се _мрънка_..

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#95

Пристигна днес 128GB Slate gray, по-късно впечатления Smile
Цитирай
#96

Честит! Някой ако иска да направим поръчка за скрийн протектори - нека каже, че това фолио се дере много лесно.
Цитирай
#97

(2017-11-15, 13:50:52)Ant0n написа:  Честит! Някой ако иска да направим поръчка за скрийн протектори - нека каже, че това фолио се дере много лесно.

Аз съм мераклия да поръчам официалното стъкло, но направих при-ордър на грип бъмпъра на дбранд и не знам дали ще паснат... В момента съм със спиген кейс и официалното стъкло не става в комбинация с моя кейс.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#98

За официалното стъкло не прочетох много добри коментари, инапе ползвам спиген армор и фолиото, което от много пазене пак се надра...
Цитирай
#99

Камерата в телефона ми харесва много, качеството е перфе а опциите 2х оптичен зуум и портретния режим са екстра за ежедневието. Варианта който е в Т-версията нещо не ми допада. Иначе ето семпъл от камерата Smile
[Изображение: 19511571_m.jpg]
Цитирай

Някой вече с 5Т ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)