Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 5 - впечатления и коментари

(2017-11-29, 12:05:13)maistora_1 написа:  Някой вече с 5Т ?
Провери в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.p...552&page=3

 
Цитирай
Аксесоари

Намаление на аксесоари до 30% на сайта на OnePlus по случай четвъртата годишнина.
https://oneplus.net/bg/4years#prizes

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Снощи ми излезна това
[Изображение: 19815258_m.jpg]

Някой сложи ли го вече ?
Цитирай

Те пуснаха и втора бета на андроид О. Но аз ще изчакам да пуснат Ореото като ОТА.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Аз май няма да бързам да ъпдейтвам до Орео-то. Просто в момента телефона се държи повече от чудесно - камера, батерия, перформънс и съм изключително доволен. Сигурен съм че Ореото ще дойде с куп проблеми, които в последствие трябва да се оправят. Само камерата се очаква да бъде подобрена и реално това чакам най-много в 8.0
Цитирай

(2017-12-16, 08:35:07)don_gori написа:  Снощи ми излезна това
[Изображение: 19815258_m.jpg]

Някой сложи ли го вече ?
Да.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай

От около месец някъде, телефонът ми постоянно губи WiFI. Нужно е само да го заключа и връзката изчезва. По някое време си се свързва сам и пак изчезвам. Не се издържа вече. Когато се опитам да се свържа, става с 300 клизми. Или не ми открива мрежи, или просот не се свързва. Ако го правеше в началото това, щях да го върна и нямаше да се занимавам с глупости. С нексуса нямах почти никакви проблеми. Само рестарт заради камерата когато е се е използвал фенера и се е изключил сам.
А колкото до стъклата за телефоните - пълна трагедия! Бива ли да направиш толкова тъпо стъкло, за телефон който струва 500 евро, и като му сложиш стъклото, да ни виждаш кво пише в края, щото някой не може да смята. OnePlus повече май няма да взема. Xiaomi ще е май...
Цитирай

Settings > Wi-Fi > Gear Icon > Keep Wi-Fi on during sleep го даваш на Always

Ако продължава да го прави пробвай

Settings > Backup & reset > Network Settings Reset

Ако продължава пробвай фактори ресет.

Ако го прави само на рутера у вас и рутера е 2.4Ghz и имаш много устройства на 2.4Ghz (bluetooth, wifi и тн. (не само ти,а и съседите ти) е нормално сигнала да се меша и тогава пробелма е по скоро в рутера ти.

Ако никое от т'ва не бачка и си взел телефона от oneplus.net ( предполагам е в гаранция ) просто го прати да ти го оправят.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Честито, колеги. Вече има официална ОТА до Андроид 8.0 Орео. 1587 МВ. В момента я тегля през немски сървър с ВПН.

Пс: Секюрити ъпдейт от 1ви Декември. Все още няма фейс ънлок, но Карл Пей вече потвърди в Туитър, че функцията ще бъде добавена с ъпдейт.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

а преди това беше ли с официална Бета версия или не? аз съм с бетата и нищо не ми излиза, дори като го настроя с немски VPN...

OnePlus 6
Цитирай

(2017-12-25, 10:57:50)benzmaniak написа:  а преди това беше ли с официална Бета версия или не? аз съм с бетата и нищо не ми излиза, дори като го настроя с немски VPN...

Още при пускането на официалната бета бе обявено, че към нея няма да има ОТА. В твоя случай ще се наложи през рекавъри да флашнеш архив на официалния ъпдейт. Аз бях на Нуга 4.5.15 (20 минути бях с този ъпдейт и изкочи 8-цата Big Grin ) За сега е има няма същото като с Нуга, но с леки подобрения. Има подобрения в Шелф-а, но аз не знам даже какви са, защото използвам Нова Лаунчър. През нощта паднаха само 2% батерия. Т.е. нямам дрейн след ъпдейта.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Благодаря за инфото, така стана без проблем! Весели празници!!!

OnePlus 6
Цитирай

В OnePlus 5 успяха да инсталират батерия 8000mAh: https://www.gizmochina.com/2018/02/07/on...fe-3-days/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)