Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X Play счупен екран, нов откъде?
#1

Здравейте, без да искам си счупих екрана. Можете ли да ми кажете откъде да взема нов или да го пратя на ремонт?
Гледах да си го поръчам от интернет, но нямам време за чакане. Искам да стане до 2-3 дена.

Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

В оторизиран сервиз на Леново ще е най-добре.

 
Цитирай
#3

За Моторола официалния сервиз в България е Булграм. Ако си от София върви с гаранционната карта направо там.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#4

Искат ми 200лв с труда. Няма да са те определено. Търся други варианти.

Те даже и го нямат, само на поръчка около 3седмици.
Звънях и на още 5 фирми, които пишат, че имат части. Никой няма.
Остава ибей.
Цитирай
#5

Или търси в продавалника ако някой продава на изгодна цена за части...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#6

Така, май се набутах яко, но имам нужда от вашата помощ. Купих уж оригинален екран от Германия през един сайт. Сложиха ми го, но цветовете не ми харесват и максималната яркост.
Пейпал искат да удостоверя със снимка, че съм излъган.
Нека, който има такъв да пусне програмата Aida64 и в графа display да ми направи снимка или ако намери снимка от интернет на дисплея пак от тази програма.
Ето какво излиза на този дето е уж оригинален, според продавача.

   
Цитирай
#7

https://1drv.ms/i/s!AgqvSjNh1RMijYNskjW_OQUpm2za-g
Това върши ли работа?

Moto X Play
Цитирай
#8

Върши, но е много интересно, че инфото е същото като моето. На panel ID и на твоя пише същото. Но качеството на моя е далеч от оригиналния.
Хммм...
Цитирай
#9

Ми 200 кинта за такъв дисплей си е супер цена, че и с работата, а и факта че нямаш грижи щото е офиц. сервиз. На Самсуняците са по 300+ само дисплея. Ама си тръгнал по трудния път... човек се учи от грешките, своите и на другите ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

Прав си, реших да мина по трудния път.
Днес пристигна телефонът и освен екрана са сменили и задния панел и капак и сивата лайсна, която има следи на жака и на зарядното. Платих точно 213лв. И нов жак за слушалки са ми сложили, защото моят правеше проблеми. Булграм са страхотни.
Препоръчвам ги.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)