Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем: Звука от високоговорителя насича, спира..
#1

Здравейте колеги, проблема е следния:
Под каквато и да е форма на възпроизвеждане от говорителя( музика, избор на мелодия, пипане по екрана, видео) звук просто липсва.От време на време(да речем докато съм пуснал някаква песен) се чува нещо наподобяващо насичане на звук(както при буря звука на телевизора насича), от време на време говорителя също така си свири но за много кратко време и пак изчезва.В същото време звук през жака за слушалките си има безпроблемен, нито накъсва, нито спира.Моля за помощ, ако някой се е сблъсквал с такъв проблем.

Какво съм пробвал досега :
Хард ресет - върнах го дори до 4.4.2
Друг високоговорител - проблема си остана

Honor 10
Цитирай
Аксесоари
#2

Смяна на говорител често им се случва на този модел, а щом си сменил значи не е много сменен с работещ според мен.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Лично аз си го смених говорителя с друг от на приятел изпуснатия Г3(не работещ тъч) , пробвах дори моя на счупения телефон - работи си .

Honor 10
Цитирай
#4

Когато включиш слушаллките в жака механично се изключва високоговорителчето. Да не би просто жака да ти се е замърсил нещо и от там всички главоболия, т.е. да не контактува вътре въпросната пластинка която прехвърля звука към високоговорителчето. Този ефект съм го имал на един стар телефон след като включих хендс-фрии-то и след това звук нямаше през говорителчето. Оказа се едно мъхче, явно от прах събирана в жака и се беше намушкало точно там...
Цитирай
#5

Пробвах с друг жак, без успех.. А и нали ако си мисли, че има нещо в жака ще седи иконката горе.
За момента го накарах да работи с моя си жак и моя си говорител. 
Какво направих : Разглобих целия телефон(не само долната част) и го сглобих наново след леко почистване на пинчетата в долната част, след което стегнах всички болтчета максимално и в момента работи, но докога не знам.Явно някъде не прави добър контакт и оттам идва проблема.

Honor 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)