Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията - коментари и въпроси
#1

 
   [Изображение: images?q=tbn:ANd9GcSGmrWEMC7ux5MW-GVPYKu...qpgxX5JCdQ]
Батерията - коментари и въпроси

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Аксесоари
#2

Писах преди време в друга тема, но нека го има и тук, защото все пак това е темата за батерията.

   

Ето и още някои статистики:

           

Като цяло, в зависимост от начина на употре6а, SOT ми е между 5 и 6 часа. Рядко минавам 6, но понякога и това се случва Smile
Цитирай
#3

https://forum.xda-developers.com/u11/dev...e-t3647471

Леле леле леле :Д
Някой пробвал ли го е ? :О
Аз чета още - искам да прочета цялата тема и тогава да взема решение.

mi11
Цитирай
#4

От вчера батерията ми започна да пода с по 2 % на десетина минути. Как да разбера от какво е? Някое приложение ли е точи или е от нещо друго?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#5

Възможно е и някое приложение да е. Виж в статистиката на батерията кои са най-отгоре в класацията.

Възможно е и да е свързано с ядрото или някоя конкретна негова функция. Помисли какво си променял вчера, за да се сетиш за причината.

При мен LeeDrOiD със стоковото ядро има изключително солиден живот на батерията. Clean Slate също беше ОК, но не съм го използвал от много време и нямам наблюдения за новите версии. ElementalX го слагах няколко пъти за проба - телефонът ставаше една идея по плавен, но с него батерията падаше точно като при теб.

Следователно причините могат да са различни. Зависи от конфигурацията, приложенията...
Цитирай
#6

С този ROM съм от месец време и батерията си се държеше доста прилично. Махнах приложенията, които инсталирах в последните дни, но резултата си е същият. 
Не знам дали от приложените скриншоти може да се разбере кое точно точи батерията. Ако някой помогне, ще съм благодарен.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#7

Мога да ти предложа следното...
Направи dirty flash с последната (R134) версия на рома като избереш Stock Kernel, а другите опции си ги направи както преди.
Цитирай
#8

Ще пробвам. Мерси!

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)