Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

USB кабел - откъде>?
#1

Колеги, откъде да си закупя това чудо, че да не попадна на някой боклук? Гледам, че и някакви преходници продават по нета, кое е по-добре? 

Благодаря предварително Smile.
Цитирай
Аксесоари
#2

@sawmv, прегледай офертите в Продавалника - доста са.

 
Цитирай
#3

Зависи колко пари искаш да дадеш,има и доста скъпи.Можеш да погледнеш в Английския Амазон,има доста качествени,но са скъпи.Аз имам и преходници от microUSB Към Type-C и вършат работа ако си на зор.Аз лично ползвам тези кабели,дебели и стабилни са,никакви проблеми от 5-6 месеца със тях.
https://www.amazon.co.uk/CHOETECH-Hi-spe...SR04MD6P3N

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

То ако е така ще вляза в Алиекспрес и избор бол.. Smile Само че качеството,качествотоо...Нацаках се с един от Алиекспрес точно за около 4-5 лв,който се прекърши на 10-тото зареждане.Напълно ясно ми е какви боклуци са тия от по 5 лева.. Smile.По-добре един път малко повече пари от колкото всеки месец по 5 лева за скапани кабели.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

И от кога, марката Ugreen са станали "..боклуци са тия от по 5 лева.. "? Доста си ползвал от тях явно.

 
Цитирай
#6

(2017-06-26, 15:33:39)NoMaD написа:  И от кога, марката Ugreen са  станали "..боклуци са тия от по 5 лева.. "?  Доста си ползвал от тях явно.

Предложих му качествени кабели,щото ако говорим за "Марка",то оригиналните на Google Nexus и то на 2-та 5X и 6P пръщяха и се прецакваха зарядни/кабели(Масово).Ама нали са марка,кво ти пука.Аз пък не разбрах ти кога си ползвал тия които съм предложил.Тия които си посочил в ОЛХ...НЕ могат да качат 15 вата и да заредят телефона Rapidly..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

Благодаря на колегите Smile. Тези от olx са по 15 лв., а гледах в "ebay" от Англия за 1'60 паунда. Е, как да купя от България? Големи са хиени значи. Купуват ги за по 3 лв., че и по малко, и изведнъж хоп 15 лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)