Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy J5 - заключен с google акаунт
#1

Ресетнах телефона на един приятел, но явно е била активирана опцията за автоматично въ, тановяване и сега иска стария акаунт... Работата е там че е бил някакъв измислен и не го помни.. Пробвах да го префлашна,  но пак го иска... Гледах някакви клипчера в youtube но не се получи нищо, може ли някой да помогне
Цитирай
Аксесоари
#2

има ли имейл и телефон за възстановяване на въпросният акаунт?
Цитирай
#3

То тъпото е че той е пълен индианец... И най вероятно е направил някакъв измислен акаунт колкото да замаже очите на google play за да си тегли приложения, реално и той не може да ми обясни какво е правил... Единствено ми иска имейл или телефонен номер няма други опции....
Цитирай
#4

Същия проблем го имаме и ние. Разликата е че успях да му вляза в имейла. на ПЦ , но когато искам да въведа имейл и парола на апарата , ми дава да се логна от устройство на което за последен път е синхронизиран. Странното е че тоя пич от миналата година досега не е нито сменял имейл, нито пароли, нито нищо. сега няма активиране. Не знам като е гаранционен и се прибере в БГ и отиде в Глобул откъдето е купуван, те могат ли да го флашнат по някакъв начин че да се оправи. Някакви насоки ако някой знае да каже.
Цитирай
#5

http://www.techoxygen.com/google-account...-nougat-7/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)