Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi mi5s или Redmi Note 4
#1

Здравейте, колебая се между тези два телефона : 

Xiaomi mi5s - 3gb ram + 64gb rom , Snapdragon 821 , 3200Mah battery - 290$ honorbuy EU Direct

и 

Xiaomi Redmi Note 4 - 4gb ram + 64gb rom, Snapdragon 625 , 4100Mah battery - 200$ honorbuy EU Direct

Като цяло : цена - качество. Трябва ми добра батерия, и общо взето 90$-те долара разлика струват ли си.

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм на мнение, че винаги е по-добре да платиш повече за да получиш повече, ако разполагаш с бюджета. Mi5s би трябвало да се представи по-добре, поне спецификациите го твърдят. Поправете, ако греша, но мисля, че Mi серията с числа (4,5,6) на Xiaomi се води флагман, а тези Note не са.
Цитирай
#3

mi5 e 5.15 a note4 e 5.5 иначе 821 е по добър процесор,но може да не изкара повече sot
Цитирай
#4

821 е по-бърз процесор, но това няма да го усетиш в ежедневното боравене с телефона. Също и 3 ГБ РАМ- сега може и да стигат, но след една година... Докато живота на батерията пряко ще те засяга всеки ден. Откакто си взех телефон с 4100 mAh батерия се родих и никога повече няма да бъда с по-малка. Комфортния 5.5 инчов екран също е за предпочитане, защото за почти всичко е по-удобен: гледана на видео, игри, чат, браузване...

Редми Ноте 4 е изключително добре пипнато устройство, а модела с 4/64 няма кой да го бие в съотношението цена/качество!


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)