Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Постоянно рестартиране
#1

Здравейте ,

Първо да се извиня , за темата ако някой сметне ,че се повтаря , но изчитайки повечето теми свързани до някъде с моят проблем не видях някоя която да е същата.Относно проблема , преди 2 3 дена телефонът започна да се рестартира сам , първоначално като го оставя да се зареди на 100% можеше да се ползва за максимум 1 час и почваше отново да се рестартира.От вчера вече ако не е на зарядно не иска да работи ( независимо дали се е зареждал преди това 5 10 15 часа , в момента в който махна зарядното и почва с рестартите ).Забелязвам че когато не е на зарядно и при рестартиране ми излиза опцията да си напиша pin кода , като така може да си седи пуснат доста време на standby , но в момента в който напиша пин кода и се рестартира ( ако е на зарядно си работи нормално , след въвеждане на пин кода).Преди изникване на този проблем го забелязах че почна да прегрява доста стигал ми е до 47 градуса и повече като това е при нормално използване ( браузване , фейсбук и т.н.).В началото на проблема му направих фактори ресет с мисълта ,че ще помогне но уви нищо.Андроида ми е 6 v30n-eur-xxx.Въпросът ми е следния дали със закупуването на нова батерия ще се реши проблема или най-вероятно е от дъното.Телефонът вече не е гаранционен и се притеснявам че ако отида в сервиз ще почнат да ми говорят всякакви глупости с цел да ме "изцедят" повече.Ако батерията е вариант какво ви е мнението за тези предлагани от Емаг

https://www.emag.bg/baterija-lg-bl-53yh-...DGNMDYBBM/

Отново да се извиня , ако някой сметне че ми се повтаря темата но никъде не открих точно същия проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом работи на зарядното а на батерия се дъни, значи тя е заминала. Батерията от линка е чудесна за да подмени старата!

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#3

(2017-06-29, 13:33:25)methtical написа:  Щом работи на зарядното а на батерия се дъни, значи тя е заминала. Батерията от линка е чудесна за да подмени старата!

Благодаря за отговора , колега !
Цитирай
#4

От Алиекспрес ще ти излезне три пъти по-евтино същата батерия, това ако все пак ти се чака поне две седмици.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#5

Имах същият проблем....със закупуване на нова батерия всичко е 6....аз лично си я купих от citytel.bg за 29лв

HTC HD2, HTC 1X
Цитирай
#6

(2017-06-30, 20:32:02)remixa92 написа:  От Алиекспрес ще ти излезне три пъти по-евтино същата батерия, това ако все пак ти се чака поне две седмици.
Поне оригинални ли предлагат?

 
Цитирай
#7

Достатъчно оригинални са. Няколко месеца досега съм нямал проблем от както съм я сложил.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)