Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Немога да подкарам калъф SRC26.
#1

След второ разлепване на дисплея ,немога да подкарам калъфа(SRC26) . Преди посещението в сервиза като затворех калъфчето в прозорчето се показваха разни неща като: часовник, време ,аудио плеър и каквото си изберях от опциите. Можеж да отговарям на обаждания без да отварям калъфа ,а сега е тотален кютук все едно съм си купил калъф от левчето.
След първото влизане в сервиза след като залепих телефона на гърба на калъфа и го рестартирах последваха въпроси дали разрешевам на "Стилен Калъф" да прави разни неща и след моето съгласие на трите питанки всичко си дойде на мястото ,ама сега греда .
телефона е : D5803 
версията е : 6,0,1
компилацията: 23,5,А,1,291
Дайте някакви идеи ,че ми иде да пробвам колко далече може да хвръкне.
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж дали NFC не ти е спрян. Първата връзка с калъфа става именно чрез него...май 😀

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай
#3

NFC то е пуснато . Малко след като пуснах темета имах запитване от телефона дали разрешевам на калъфа да има достъп до... и другите въпроси , дадох разрешенията , ама нещо нищо не става . После ще пробвам какво ще стане с PC companion-a ,че след ъпдейт на виндоуса спря и даже неще да се инсталира . Абе закъсах я като "Марко на косово поле" Smile
Цитирай
#4

И станали нещо?
Цитирай
#5

Мисля си, че сензорите за близост го улавят по някакъв начин. Пробвай да ги тестваш чрез настройките на телефона.
Цитирай
#6

Не в сензора,има магнит които върши цялата работа,но задължително ти трябва и софта на калъфа.

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)