Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Немога да подкарам калъф SRC26.

мнение 1 от keymaker

След второ разлепване на дисплея ,немога да подкарам калъфа(SRC26) . Преди посещението в сервиза като затворех калъфчето в прозорчето се показваха разни неща като: часовник, време ,аудио плеър и каквото си изберях от опциите. Можеж да отговарям на обаждания без да отварям калъфа ,а сега е тотален кютук все едно съм си купил калъф от левчето.
След първото влизане в сервиза след като залепих телефона на гърба на калъфа и го рестартирах последваха въпроси дали разрешевам на "Стилен Калъф" да прави разни неща и след моето съгласие на трите питанки всичко си дойде на мястото ,ама сега греда .
телефона е : D5803 
версията е : 6,0,1
компилацията: 23,5,А,1,291
Дайте някакви идеи ,че ми иде да пробвам колко далече може да хвръкне.
Цитирай

мнение 2 от GH0STFACE

Виж дали NFC не ти е спрян. Първата връзка с калъфа става именно чрез него...май 😀

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай

мнение 3 от keymaker

NFC то е пуснато . Малко след като пуснах темета имах запитване от телефона дали разрешевам на калъфа да има достъп до... и другите въпроси , дадох разрешенията , ама нещо нищо не става . После ще пробвам какво ще стане с PC companion-a ,че след ъпдейт на виндоуса спря и даже неще да се инсталира . Абе закъсах я като "Марко на косово поле" Smile
Цитирай

мнение 4 от stugutka

И станали нещо?
Цитирай

мнение 5 от galaxyhopper

Мисля си, че сензорите за близост го улавят по някакъв начин. Пробвай да ги тестваш чрез настройките на телефона.
Sony Xperia Z3, White
Samsung Galaxy S7 edge, Gold Platinum 
Цитирай

мнение 6 от ipi78

Не в сензора,има магнит които върши цялата работа,но задължително ти трябва и софта на калъфа.
Sony Xperia Z1 Comapct Black
Spny Xperia Z5 Green
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD