Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Root J320FN Флашвам TWRP чрез Odin, стои си пак стоковото рековъри вътре в т
#1

Здравейте, имам супер странен проблеми с един Samsung Galaxy J3 (SM-J320FN)
Искам да го рутна, обаче стандартните апове за рут отвътре като Кинга и другите не бачкат.
Та реално трябва да му флашна рековърито и да сложа TWRP и после от там да си инсталирам SuperSu.
На пръв поглед и супер лесно, тегля си Odin, TWRP, Драйвъри, пускам Odin, слагам телефона в Download Mode и флашвам рековърито.
Дааааа, ама не, какво става ли?
Ами Odin наистина флашва рековърито, но когато влезне в рековъри режим на Самсунга, то там си стои стоковия рековъри, хахахаха.
Пробвах с различни версии на Odin 3, защото прочетох че Odin 4 реално може да брикне телефона понякога.
Гледах дори клип в Ютуба, един показва телефон SM-J320FN, флашва го и всичко е точно. Аз тегля неговите файлове с които той е флашнал неговия телефон и нищо, хахахах, как така уж се флашва, пък после е стоков не знам?!?
Пробвах дори 2 вида TWRP и все едно и също - флаш успешен, но вътре е стоковия.
Странно.
На телефона дори съм му чекнал OEM Unlock, че да не блокира нищо.
Някой тук успял ли е да флашне J320FN с TWRP и работи ли му?
Цитирай
Аксесоари
#2

Е имаше някаква врътка след рестарта да не го оставяш да зареди и да влезеш в рекавъри или нещо такова. Не помня точно какво беше,за да не се случва това. В тази насока огледай какво пише по инструкциите за флашване.
Цитирай
#3

Пробвай да махнеш отметката Auto Reboot във Options секцията и флашни отново.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#4

Включва се ОЕМ после с Один Odin3_v3.10.7 му махаш AutoReboot както е казал колегата горе и след PASS му махаш батерията и като я сложиш направo влизаш в TWRP с комбо бутоните по този начин заобикаляш двойната буут проверка. От там вече инсталираш UPDATE-SuperSU-v2.78-20160905010000 >> https://download.chainfire.eu/1001/S%E2%...U-v2.78-20


Прикачени файлове
.zip Odin3_v3.10.7.zip Размер: 1.06 MB  Сваляния: 19

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Благодаря! След като го флашнах извадих батерията и после като я сложих и влязах първо в рековъри стана.
Ако някой иска TWRP за модела ето линк - http://www.mediafire.com/file/9vk2488223....0.2-1.tar
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)