Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor, P или NOVA (2)
#1

Предстои ми купуване на смартфон. На производителя съм се спрял. На сериите, от които ще избирам - също. Моля, дайте малко за и против актуалните модели от посочените серии в заглавието. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

P10 и Honor 8

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

И двата модела имат своите забележки. Honor-a е хлъзгав, изхлежда евтин, при P10 тези недостатъци ги няма. Не се забелязват особени разлики между двата освен камерата и дизайна. Ако държиш батерията да ти изкарва твърдо цял ден - Nova, но с Snapdragon 625+EMUI комбинация може и да ти лаги.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#4

Nova<Honor8<P10
Цитирай
#5

(2017-07-04, 08:48:19)emzo написа:  Nova<Honor8<P10
Само на хартия е така. Зависи човек какво търси. Ако търси батерия, и P10 и Honor 8 са компромис.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#6

Ми махни п10ката и си вземи нова Big Grin
Цитирай
#7

За какво предлагате телефоните, като незнаете колко пари ще даде, а и автора на темата се не включва да каже малко подробна информация, защото може Huawei Honor 8 Lite и Huawei P10 Plus да му се предложи, но какъв е смисъла, като няма ясна информация какво иска.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

(2017-07-04, 12:26:10)emzo написа:  Ми махни п10ката и си вземи нова Big Grin
Взех P10 за втори телефон заради камерата и като такъв е ок, не ми пука от смешната батерия. Целта на тази тема е да помогнем на автора да си избере телефон според нуждите.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#9

(2017-07-04, 10:19:01)pocko написа:  Само на хартия е така. Зависи човек какво търси. Ако търси батерия, и P10 и Honor 8 са компромис.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Ти майтапиш ли се?Honor 8 изкарва пълен ден на здраво ръчкане.Скоро взех на жена ми такъв.Телефона кърти.Това нещо ако не си heavy user ще изкара до 2 дена спокойно на разговори и малко нет.Вие искате мощни телефони да ви изкарват 3-4 дена,което е пълен ъпсурд.Не знам по кое разбра,че Honor-a изглежда евтин.Това,че цената му не е висока не означава че телефона изглежда и е изработен от евтини материали.Вземи малко прочети,щото прекалено много объркваш хората.И накрая погледни тези 2 видеа и прецени сам за себе си.
https://www.youtube.com/watch?v=htaULhRYKpE

https://www.youtube.com/watch?v=v8btJtTWZzU

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

(2017-07-04, 13:12:10)hazART написа:  За какво предлагате телефоните, като незнаете колко пари ще даде, а и автора на темата се не включва да каже малко подробна информация, защото може Huawei Honor 8 Lite и Huawei P10 Plus да му се предложи, но какъв е смисъла, като няма ясна информация какво иска.

Основно разговори и мейли, както и камера. Батерията доволно да изкарва денонощие. Две карти, едната служебна. Лимит 900-1000 лв.
Засега мисля да изчакам да видя NOVA2 на живо и тогава ще взема окончателно решение. Към момента клоня към P.
Цитирай
#11

Направо взимай Huawei P10.  Cool

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

(2017-07-04, 13:44:31)vesoisthebest написа:  Ти майтапиш ли се?Honor 8 изкарва пълен ден на здраво ръчкане.Скоро взех на жена ми такъв.Телефона кърти.Това нещо ако не си heavy user ще изкара до 2 дена спокойно на разговори и малко нет.Вие искате мощни телефони да ви изкарват 3-4 дена,което е пълен ъпсурд.Не знам по кое разбра,че Honor-a изглежда евтин.Това,че цената му не е висока не означава че телефона изглежда и е изработен от евтини материали.Вземи малко прочети,щото прекалено много объркваш хората.И накрая погледни тези 2 видеа и прецени сам за себе си.
https://www.youtube.com/watch?v=htaULhRYKpE

https://www.youtube.com/watch?v=v8btJtTWZzU
Аз не се майтапя, преди p10 взех 2 броя Honor 8 за тест - след 6s ми стоеше като пластмаса в ръката. Батериите са скрап, дори S8 изкарва 30% повече със същите апс и начин на използване. Honor8 има някви луфтове - като го сложиш на ухото захапва коса между висококачесвените си детайли (и при 2те бройки).
Всичко, което се вижда от видеата, е, че пластмасата е по-гъвкава от металните сплави, но продължава да бъде пластмаса, колкото и качествена да изглежда тя в твоите очи.
Сега ми кажи - ти майтапиш ли се?



Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#13

(2017-07-05, 07:40:28)pocko написа:  Аз не се майтапя, преди p10 взех 2 броя  Honor 8 за тест - след 6s ми стоеше като пластмаса в ръката. Батериите са скрап, дори S8 изкарва 30% повече със същите апс и начин на използване. Honor8 има някви луфтове - като го сложиш на ухото захапва коса между висококачесвените си детайли (и при 2те бройки).
Всичко, което се вижда от видеата, е, че пластмасата е по-гъвкава от металните сплави, но продължава да бъде пластмаса, колкото и качествена да изглежда тя в твоите очи.
Сега ми кажи - ти майтапиш ли се?



Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Каква пластмаса?Човек.като те гледам колко си в час..става ми ясно защо си наръсил толкова глупости.Айфона ти ако го изтърва от 20 санта ще стане на сол-99% ти гарантирам.По-добре спри да ми отговаряш,защото даже хабер си нямаш от какъв материал са сглобени въпросните телефони.Не че нещо,но като цена\качество даже не можеш да наредиш великия ти 6s и s8 до Хонора,така че сам си направи сметката..Айде със здраве..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#14

(2017-07-05, 09:02:02)vesoisthebest написа:  Каква пластмаса?Човек.като те гледам колко си в час..става ми ясно защо си наръсил толкова глупости.Айфона ти ако го изтърва от 20 санта ще стане на сол-99% ти гарантирам.По-добре спри да ми отговаряш,защото даже хабер си нямаш от какъв материал са сглобени въпросните телефони.Не че нещо,но като цена\качество даже не можеш да наредиш великия ти 6s и s8 до Хонора,така че сам си направи сметката..Айде със здраве..
OK.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай
#15

Да се включа и аз. От половин година не знам какво да си взема.
Имам z3 compact безупречен, просто ми омръзна, искам нещо по-ново.
Пробвах z5 compact - не ми хареса, тих, тъмен екран, не снима хубаво. - продадох го.
Сега пробно съм с iPhone 6 - не е това моето устройство, 7-цата може би да, но 1000лв. не ми се дават.

Чудя се още за P9 или P10, но от както видях Nova на живо ми хареса много.
Гледам, че има Nova2, но не виждам къде се продава.
Тънък, алуминии, хубава батерия, камерата също мисля, че е доста добра f/1.8, сравнена с 2.2 на p9.

Не мога да разбера това Nova2 в gsmarena пише: PIC-AL00 (China) - т.е. само за Китай ли се предлага ?
Има ли в БГ къде може да се види на живо ?
Писах на Huawei - пишете във facebook, писах във facebook - няма отговор.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#16

Преди месец имах Honor 8. Сега си взех Р10. За моето ползване не намирам абсолютно никаква разлика в работата м/у двата телефона. Батериите карат еднакво. Два дена. 
Махнах Honor-a само заради хлъзгавия гръб. Иначе глупостите за евтината сглобка и захаването на коса ги пропускам. Аз коса нямам.  Big Grin
Цитирай
#17

(2017-08-10, 10:44:31)nikolae написа:  Да се включа и аз. От половин година не знам какво да си взема.
Имам z3 compact безупречен, просто ми омръзна, искам нещо по-ново.
Пробвах z5 compact - не ми хареса, тих, тъмен екран, не снима хубаво. - продадох го.
Сега пробно съм с iPhone 6 - не е това моето устройство, 7-цата може би да, но 1000лв. не ми се дават.

Чудя се още за P9 или P10, но от както видях Nova на живо ми хареса много.
Гледам, че има Nova2, но не виждам къде се продава.
Тънък, алуминии, хубава батерия, камерата също мисля, че е доста добра f/1.8, сравнена с 2.2 на p9.

Не мога да разбера това Nova2 в gsmarena пише: PIC-AL00 (China) - т.е. само за Китай ли се предлага ?
Има ли в БГ къде може да се види на живо ?
Писах на Huawei - пишете във facebook, писах във facebook - няма отговор.
Много са дОбри, погледни, в олх е пълно с бройки ползвани по 1 месец..
Ако нямаш коса и изисквания към батерията евентуално може и да ти харесат хуавейките.
Цитирай
#18

Привет,от 6 месеца вече използвам Huawei P'9 и съм много доволен,страхотен телефон е.Гледах и сравнявах в един магазин P'9 и P'10,независимо че P'10 е по новият модел той губи от към дизайн ,на мен лично P'9 ми харесва много повече ,камерата му е уникална,много е бърз и батерията е сравнително добра.Най добре е да отидете в някои магазин и да ги тествате и разгледате телефоните на живо.Така ще си изберете телефона които най много ви харесва.Успех

Sent from my STV100-2 using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#19

На мен пък дизайна на Р10 по ми харесва, а що се отнася до бързината имах Р9 сега съм с Р10 lite и горе долу еднакво бързо ми зареждат интернет страниците, а батерията определено на десетката е по добра от Р9 не бях много доволен като енергопотребление
Цитирай
#20

Вчера поразцъках Huawei Nova 2 . Много добро и приятно телефонче , дизайна е копирай от iphone най-вероятно - имаш усещането, че държиш 7-ца.
Много добри камери и дисплей.
Даже се бях засилил да го взема, но видях , че е без радио и се отказах. Около 300 евра беше в Saturn-a, като предполагам, че за Коледа ще падне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)