Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] - батерия
#1

Не знам защо е заключена темата за МиБанд 2, но ще питам тук - колко време държи батерията на 2ката?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари
#2

Заключена е, за да се пускат нови теми и да не се спами само в една.
Батерията по документи държи 20 дни, но реално зависи какво точно си включил и колко често вибрира.
Вибрацията и скенера за сърдечния ритъм хабят най-много.
Минимум ми е изкарвала 10 дни, максимум около 40 (по спомен)
Цитирай
#3

За една година откакто я имам, мога да кажа, че си заслужава парите. Батерията при мен държи около 30 дни. Още не съм сменил каишката, тази за сега държи, но другия месец ще поръчам една.
Цитирай
#4

При мен държи средно +25 дни с едно зареждане при всичко пуснато: sleep assistant, fb, gmail, ebay notifications, вибриране при звънене. Първата си я взех на 13 Септ 2016 за $33, след това съм поръчвал още 3 на приятели, последната за $26, сега вече са по 22 Smile. Оригиналната каишка ме издържа половин година поне, но я прецаках като я вадех да я зареждам.

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
Цитирай
#5

Ще се самоцитиварм от другата тема, че е точно по тая:
-------
Когато я купих - края на януари, държеше около 14 дни. При последното зареждане ми даде, че е издържала 21 дни. Сега е на 10 дни и 62%. Не я разцъквам много; докато спя мери постоянно пулс; вибрация 1х5 дни в седмицата; вибрира при всички събития на телефона - обаждания, СМС, уатсап и т.н.

Най-много вибрацията хаби. Дисплея и пулса почти не играят роля. Оригиналната програма съм я деинсталирал напълно и ползвам алтернативна.
------

Колегата, дето пита, кога съм правил последна актуализация на фирм: към началото на май месец - когато излезе официална версия от Xiaomi. А по принцип само ъпдейтвам и после веднага махам програмата, че ми хаби батерията на телефона. Ползвам Notify & Fitness for Mi Band като заместитл. Но сега смятатм направо от нея да опитам ъпдейт и изобщо да не се занимавам с оригиналната.

Също така имам подозрение, че е и зарядното играе роля - първо зареждах от един wlan рипитър с УСБ порт и караше по 2 седмица, напоследък зареждам със зарядното на телефона и почна по 3 да изкарва.
Цитирай
#6

Здравейте, нямам опит и не притежавам телефони или аксесоари на Шаоми. Въпросът ми е дали Mi Band 2 е съвместима с Андроид 6.0.1 телефон?
Цитирай
#7

С Всичко над андроид 4.4 е съвместима.
Въпросът вече си е самия телефон дали ще се разбере с приложението Mi Fit (можеш да видиш дали ти дава да го инсталираш от Плей Стор или ръчно да свалиш apk файла от m.app.mi.con като в търсачката пишеш FIT и намираш нужната икона (абстрахирайки се от китайския))
Цитирай
#8

Вчера заредих mi band 2 на 100% и я оставих на бюрото, след 7часа заряда бе 70%.Нещо точи батерията явно а бях спрял дори блутут.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Като я върза към телефона обнови ли се фърмуера?
Може да е пуснато постоянното мерене на пулс
Цитирай
#10

Обновена е закупих и приложението от маркета явно съм пипал настройки и нещо я точи.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Настройките за мерене на пулс виж, другото, което може да я източи толкова е постоянна вибрация
Цитирай
#12

Вечерта светеше често, ще дейнсталирам двете програми tools и mi fit и ще пробвам без нищо, само да е заредена и без да я пипам.

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Мойта държи 20-22дни
Цитирай
#14

Оправих се всичко е наред Smile

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

Знам че банд 2 вече не е актуална, но моята вече 2 години работи перфектно и безотказно. Зареждам я на 22-23 дни.

Напоследък обаче ми прави впечатление, че екрана като че ли отслабва. И преди не беше ок, но сега да видиш нещо на открито е абсурд. Дори в стаята трудно се вижда, а нощем в пълна тъмнина е перфектно - не заслепява изобщо. Интересува ме при вас как е положението?

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай
#16

При мен вече и на тъмно не се вижда нищо. Вярно че претърпя един удар ама незнам дали е от това. Иначе моята е на година и половина плюс. Сега се оглеждам за нова ...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)