Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[APP] Mi Fit 3.х.х
#1

Здравейте, направо давам линк за сваляне към версията от Mi App Store: http://m.app.mi.com/download/68548?dcp=p...id%3D68548


Новото в тази версия

1. Обновен дизайн
2. Поддръжка на колоездене
3. Възможност за персонализиране на началния екран (още не съм тествал и не мога да кажа как работи)


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
Аксесоари
#2

А как мога да си измеря пулса през приложението, а не чрез бутона на гривната ?

Sent from my MI 3W using Tapatalk
Цитирай
#3

Точно това се чудя и аз. Даже писах в Миуи форума - засега без отговор. Вероятно (с ми банд 2) - само ако е част от настроените на бутона функции
Цитирай
#4

При мен крашва и се затваря при опит да отворя хистрито на крачките
Цитирай
#5

Да и при мен крашва.
Иначе за пулса, като влезете в сърдечен пулс отдолу нали има бутон: мярка
Цитирай
#6

Вече няма
Цитирай
#7

А това?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#8

(2017-07-06, 07:35:50)vlado05 написа:  А това?

При мен не крашва, но за сметка на това не виждам опция за измерване. Колега сподели от къде си изтеглил приложението - плей стора или ми стора ?
   
Цитирай
#9

И аз го нямам този бутон


И също не крашва при мен Хисторито


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Може би разликата идва от гривната. Все пак 1-та няма бутон
Цитирай
#11

И все пак. Аз искам през приложението да си меря. Дано да го оправят.Ще пусна фийдбек през приложението, за всеки случай.
Цитирай
#12

А с тази версия идва ли и актуализация за гривната?
Цитирай
#13

Не. Поне при мен нямаше по-нов firmware.
1.0.1.50 ми е текущия
Цитирай
#14

Мерси. При мен е 1.0.1.47
Цитирай
#15

Може да е защото не си правил схемата с кирилицата за входящо обаждане... Там има ъпдейт до китайски фърмуер.
Значение има и колко батерия имаш
Цитирай
#16

На английски не крашва при мен. На испански например крашва! Алармата са я забутали на майната си. Иначе новите функции работят, пробвах с колелото
Цитирай
#17

Ъпдейтна се през приложението. Можете да го свалите от тук: ЦЪК

Това е версията, която се свали през приложението и си работи перфектно при мен. Интересното, е че имах ъпдейт на фърмуера на старата Mi1A:

[Изображение: 95f8cd233bcat.jpg]

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#18

(2017-07-06, 16:46:43)user32 написа:  На английски не крашва при мен. На испански например крашва! Алармата са я забутали на майната си. Иначе новите функции работят, пробвах с колелото

Интересно, че и при мен на английски не крашва, но вчера си направих експеримент и обърнах на български при което крашна.
Цитирай
#19

То на български много неща крашват.
Последния и още неоправен бъг е с камерата като пуснеш час и дата да показва на снимката.
Няма общо с ми фит, ама просто на китайския телефон не му понася превода Big Grin
Цитирай
#20

Ъпдейт Mi Fit 3.0.1 http://app.xiaomi.com/detail/68548
Проблема с хронологията на крачките(когато е на български) е отстранен.
Този с липсващият бутон за измерване на пулса мисля също(някой с Ми Банд 2 трябва да каже)
Цитирай
#21

Потвърждавам за пулса. Има вече бутон Wink
Цитирай
#22

(2017-07-07, 08:31:18)suffer написа:  То на български много неща крашват.
Последния и още неоправен бъг е с камерата като пуснеш час и дата да показва на снимката.
Няма общо с ми фит, ама просто на китайския телефон не му понася превода  Big Grin

Въпреки, че не е тема за камерата, не знам как се случи, но с версията на миуи, на която не излизаше датата от няколко дена съм с български и датата се изписва на снимката. И това го разбрах, като обяснявах в другия форум, че дата има като си на английски. Един колега го прави на английски, след което го връща на български и камерата продължава да си работи с датата. Реших и аз да пробвам въпреки, че съм го правил няколко пъти и изненада и при мен работи. Mi4 с глобален стабилен съм ,8.2.1.0 който е свален от Xiaomi. И с този ъпдейт съм от няколко месеца, и със сигурност съм пробвал няколко пъти да върна на български, но не ставаше.
Цитирай
#23

И нека вече говорим само за mi fit 3.0.0/3.0.1
Цитирай
#24

А как да го накарам да ми изписва кой ми звъни?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#25

Като за начало трябва да се убедиш че това ти е включено:

   

После, ако искаш да го имаш на кирилица в пост 1 от заключената тема за ми банд 2 има препратка как се прави
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)