Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[APP] Mi Fit 3.х.х
#26

То така много смотано! За да получавам нотификациите трябва телефона ми да е на английски, иначе тази опция липсва и при звънене ми показва само слушалка.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
Аксесоари
#27

По-скоро мини на английски, настрой си всичко и мини на български след това.
Цитирай
#28

Опитах и този вариант, но уви...

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#29

Няма да е зле да се посъветваш с други, които я ползват на български.
Цитирай
#30

С това моднато приложение за гривната нямам ядове с имената когато телефона е на Български.
Имената ги изписва имена както на латиница, така и на кирилица. Има и някой друга благинка в повече.

MiFit2.4.2LolexMod2

Lenovo A830 -> ZTE V987 -> XiaoMi HongMi -> Lenovo K910 -> Mi 4 -> ZTE Z9 mini -> XiaoMi Mi 5*64GB -> Mi 6*128GB -> Sony XZ premium -> XiaoMi Mi Mix 2*128GB -> OnePlus 5t*128GB -> OnePlus 7t*256GB -> ..... 
Цитирай
#31

Не е ли много стара версията?

ПП: Защо си ми откраднал аватарчето? Big Grin

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#32

Ъпдейт Mi Fit 3.0.2
Поправка на някой бъгове.
Цитирай
#33

Вчера гривната ми се unpair-на и каквото и да правя не мога да я свържа. Деинсталирах mifit , трихкеша на приложението и на Bluetooth и не става и не става. Не съм имал такива проблеми доаега. Някой с подобен проблем и да знае решението?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

зареди му батерията, възможно ли е да е паднала. Ако имаш устройството в блутут у-ва. премахни го от там и пробвай пак през приложението .
Цитирай
#35

Махнах всички устройства от БТ. Когато забелязах че гривната се е разкачила беше на 17%. Заредих я до 100%, но пак не става. Тия дни си мисля да направя фактори ресет ама да видим.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

Ъпдейтна се вече и през google play.
Цитирай
#37

Никак не ми харесва новия дизайн.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай
#38

(2017-07-16, 16:38:57)BlackBone написа:  Вчера гривната ми се unpair-на и каквото и да правя не мога да я свържа. Деинсталирах mifit , трихкеша на приложението и на Bluetooth и не става и не става. Не съм имал такива проблеми доаега. Някой с подобен проблем и да знае решението?

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Преди ъпдейта ми го правеше. Ставам сутрин и в мифит ми дава че гривната не е свързана... Обаче всичко се оправяше само с рестарт на телефона! Без да пипам апс нищо друго.

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#39

До ден днешен не мога да я свържа. Фабрични настройки правих и не се оправи проблема. Незнам какво да я правя вече

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

Пробвай с друг телефон
Цитирай
#41

Здравейте, днес видях че има обновление до новата версия и сега ми дава някаква нотификация през 4-5мин от MI Fit.
Рових в настройките, но не видях как да ги спра. Ако някой знае моля да сподели?

Samsung A52s 
Цитирай
#42

Покажи каква е
Цитирай
#43

Благодаря, спрях го от App alerts, махнах отметката на Mi Fit.

Samsung A52s 
Цитирай
#44

Някой случайно да знае как да настроя гривната, така че да мога да отхвърлям с бутона? Ако може, без закупуване на приложения.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#45

Какво искаш да отхвъляш? Виж "mi band func button" в маркета я има дали ще ти върши работа
Цитирай
#46

Ъпдейт Mi Fit 3.0.3
Цитирай
#47

Липсва фитнес тренировка като активност. Иначе статистиката на колоездене и бягане добре е направена. Къде да пишем да добавят същите функционалности за фитнес в зала?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Цитирай
#48

Не знам дали сте обърнали внимание, но вече няма ограничение само до 5 приложения в настройките на ми банд 2
Цитирай
#49

При мен все още го има ограничението. Версия 3.0.2 от плей-стора. Тея дни другата програма ми направи въртел да не иска да се свърже и се наложи да инсталирам МиФит. Аз обаче съм инсталирал mi band tools и не ползвам нотификациите от МиФит. Открих, че има възможност да се ползва заедно с Sleep as android. Ще я тествам сега, особено функцията като хъркаш да вибрира гривната, щотооо ще ме изгонят вече от къщи Wink

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай
#50

http://m.app.mi.com/?word=fit#page=detail&id=68548
3.0.4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)