Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да си върна стария андроид
#1

Със тази седмица ми се намали шрфта там където показва обхвата  и така и не намерих друго решение
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-07-04, 17:22:28)Змей написа:  Със тази седмица ми се намали шрфта там където показва обхвата  и така и не намерих друго решение

От тук си свали ролбак за твоя телефон (едносимов или двусимов). Слагаш го в dload папка на карта памет, гасиш телефона и задържаш едновременно трите бутона на телефона докато не се появи брояча. Телефона ще премине в междинен режим с версия C900B300.
След това пак от там си сваляш В150/В151, и пак същата процедура с картата памет в папка dload.

Наще са изтрили незнайно защо В160/В161.  Това да не те притеснява, защото като сложиш В150/В151, би трябвало веднага да ти дойде ОТА за В160/В161.
Това е цялата врътка по връщането.


П.П. Ако нещо не ти е ясно, питай, за да не омажеш нещо.
Цитирай
#3

Извинявам се, че се намесвам, но това някаква грешка ли е или проблем в самия софтуер? В смисъл, колегата сам си е слагал Android-a и за това се е стигнало до тук, така ли? Питам защото смятам да взимам същия модел на мой близък човек. Да не би да има проблем в модела за който не знам?
Цитирай
#4

Няма проблем със софтуера. Андроид 7 го има официално за телефона. Просто на колега не му харесва новия андроид, и иска да си върне стария - поне аз така го разбрах.
Цитирай
#5

Не е ли по-добре да свикнеш с новия Андроид, отколкото да връщаш стария?
Доколкото разбирам нямаш критичен проблем с Андроид 7.
Цитирай
#6

Здравейте колеги, от 2 дни имам затруднения с връщането на по стара версия. След като телефона го вкарах в междинна версия c900b300 не мога да го сваля на стария андроид. Изписва ми че версията на софтуера е различна. А съм сигурен че свалям правилната версия. Ще може ли да помогнете ако знаете къде може да бъркам? Благодаря ви предварително.

Huawei P9 lite,  Nexus 7 2012 32gb. 
Цитирай
#7

(2017-12-13, 16:57:06)fena7 написа:  Здравейте колеги, от 2 дни имам затруднения с връщането на по стара версия. След като телефона го вкарах в междинна версия c900b300 не мога да го сваля на стария андроид. Изписва ми че версията на софтуера е различна. А съм сигурен че свалям правилната версия. Ще може ли да помогнете ако знаете къде може да бъркам? Благодаря ви предварително.


Пробвай с версия B160 Линк

HUAWEI P9 Lite / XIAOMI REDMI NOTE 5 / XIAOMI MI 10T 5G / S A53 5g
Цитирай
#8

За какво се занимавате с глупости, като последните версии да супер стабилни, бързи и отлични като енергопотребление!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)