Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Супер лаг под 8-10% оставаща батерия
#1

Проблема ми е, че след като батерията падне под 10% и се усеща яко лагване и забавяне... Някой друг има ли го този проблем и знаете ли решение или просто ще трябва да чакаме софтуерен ъпдейт/фикс...?! 
Изключил съм клийнъра, който е толкова лансиран от Сони, че подобрява работата на телефона, защото и с него като е включен, пак е същата работа...
Благодаря!

Sony Xperia Z3  
Sony Xperia XZ  
Huawei P40 PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не би да си включил Стамина да се активира при определен процент и зависи на какво ниво.

Send from my Xperia XZ using Tapatalk
Цитирай
#3

Погледнах за Стамината още като почна да го прави, но не е активирана, въобще откакто съм взел телефона не съм пипал нищо по стамина режима. Надявам се някой, който има моя проблем да каже някакво решение.
Иначе, не искам да отварям нова тема, така че ще пиша тук... Зарядното, което върви в комплектите към Xperia XZ е UCH20 или иначе казано обикновеното зарядно. Не знам при вас дали то е в комплекта, но видях, че в чужбина някои са получавали в комплекта Quick charge варианта. Та мисълта ми е, грешка няма, в комплекта на Сони си върви обикновеното, което не поддържа тази функция, нали?
Имате ли идея тук в България откъде мога да си взема Quick Charge зарядното на Сони за сносни пари или навсякъде ще ми искат по 100 лв ? Някой, който го е пробвал, нека сподели впечатленията си.
Благодаря!

Sony Xperia Z3  
Sony Xperia XZ  
Huawei P40 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)