Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wi-Fi не ми работи ? Помош
#1

Тоя телефон полудя. От няколко часа не ми работи wi-fi-а. Като включа фейсбоклук ми зарежда , но youtube, olx и тн не искат.
Какво да направя Bu Bu ? 







На телефона никога не съм му правил ресет и е с андроид 6

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с изчистване кеша на приложенията като за начало.

 
Цитирай
#3

и аз имах същия проблем, ютуб и емаг не ги отваря, пише че липсва интернет връзка, но с поседния ъпдеит нещата се оправиха, пробвал съм с чистене на кеш и не става

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#4

Изчистих кеша , но нищо Confused

ПС С най-новата актулизация съм.


може ли отговор ?

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#5

Reset не помага ли?

 
Цитирай
#6

(2017-07-05, 18:29:57)NoMaD написа:  Reset не помага ли?

Не съм пробвал. Това ще ми изтрие всичко , а имам над 400 песни Sad Sad

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#7

Песните си прехвърли на pc - просто е.

 
Цитирай
#8

(2017-07-05, 19:56:33)NoMaD написа:  Песните си прехвърли на pc - просто е.

сега ще го направя

Е са вече оср*х работата. Направих тоз скапан ресет и сега ми отива на връзката се проверява и пише, че не може да се установи връзка с интернет и до там... Сега нямам и телефон УРАА! 

Сега как да си оправя телефона ? Angry

Пс нали трябвше да сложа фабрични настройки, защото аз така направих

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#9

Да, като върнеш фабрични настройки се изчиства всичко. Ами иначе мобилен нет нямаш ли да си оправиш нещата?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#10

(2017-07-05, 20:01:01)Georginfs написа:  Сега как да си оправя телефона ?
За мобилни данни провери настройки за APN точка за достъп.

 
Цитирай
#11

Бе кво правих правих накрая се оправи Big Grin Сега тела е доста по-бърз. Пробвах с друга wifi мрежа и там всичко си беше добре. Явно има проблем с рутера ли какво ?? Rolleyes Rolleyes

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)