Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за звука
#1

Здравейте, от вчера съм с 10-ката и като цяло съм много доволен. Идвам от M8 и малко си поиграх да си добавя някой апликации, които незнам защо са махнали в този (music, gallery и уиджети). Всичко 6, но установих следния проблем със звука. Когато телефона звъни, първото позвъняване е само от долната колонка и звучи много приглушено и гадно, на второто вече се включва и горната колонка и нещата си идват на мястото, но при единични звуци, например от вибър и месинджър, отново се чува само от долната и много ме дразни. Цъках всичко по звука, без резултат. Другото, което не работи са screen lock sound и pull to refresh sounds. Изобщо не тръгват. Някакви идеи и препоръки. След като направих всички ъптейти не съм му правил factory reset. Не ми се занимава много да го правя, защото мисля да го ползвам седмица две стоков и да го отключвам. Някой ако се е сблъсквал знае решение, моля да сподели Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Има опция джоб или нещо такова като ти е в джоба свири по слабо, но с по силна вибрация, а звуците за рефреш и скреен лок се пускат от опциите

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#3

Оправи се с фактори ресет. Преди това не работеха Wink Явно от ъпдейтите се беше шашнал.
Цитирай
#4

Привет, но искам да питам дали горния говорител свири по-слабо от долния, нещо като говорител за високи честоти ? ?
Цитирай
#5

По-скоро да Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)