Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и хардуерни проблеми с HTC U11
#26

В крайна сметка, всичките ще дойдеде на мойто мнение, че просто си имат проблеми.
Цитирай
Аксесоари
#27

Едва ли. Но нека не се отклоняваме от темата, която е за U11 и само за U11.
Цитирай
#28

(2017-07-17, 08:47:37)bobytsekov написа:  Както ти казах, дошло е времето да сложиш границата, да смениш марката и да си ползваш щастливо и безаварийно бъдещия си телефон от различна марка. В крайна сметка тези машинки за създадени да служат на нас, не ние на тях.

И както малко по-горе ти казаха, при другите производители също има проблеми - толкова, та и по-маловажни от твоите. Затова дано при тях каръкът те остави. Успех Wink

За този съм съгласен. Въпреки, че един приятел още го ползва.(бях забравил,че и този го имах)

Иначе, и то не е дефект а по- скоро недостатък, много е хлъзгав. По-хлъзгав излезе от десетката. Вече на няколко пъти го хващам на  момента... до кога ли Smile

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#29

(2017-07-09, 12:06:24)shisharkata написа:  Появи ми се нещо като мазно по дисплея и като тръкна с нокът се усеща грапаво,но и изчезва за малко.Забелязва се при черен/изгасен екран.Сигурно е надраскано,телефона е на 2 дни и го пазя доста.Явно дисплейте са доста капризни.


И аз имам на 2 места по дисплея нещо подобно. Телефона е на 2 дни, вчера като му слагах протектора го забелязах. По-скоро на допир е леко грапаво, все едно е надраскано, но реално като го погледнеш не е надраскано. Стои точно като мазно петно, когато му "замъглиш" екрана с въздух се вижда. Според мен си е чист дефект на дисплея. С протектора не се усеща или вижда. Не съм сигурна, че ако го върна някой ще ми обърне внимание.... Това ми е първия телефон от тази марка... Дано да е и последния "дефект" с него Smile

И да попитам. Някой има ли проблем със "стискането". Когато му задам да отваря избрано приложение, го отварям в момента на самото задаване. След известно време спира да го отваря и трябва на ново да му задавам. Единствено работи непрекъснато, когато е зададена камерата.
Цитирай
#30

При мен на късото стислане е насторен Рокет диалер а на продължителното са настройките на телефона. До сега не е имало проблем с отварянето им.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#31

Хм.... Възможно ли е проблема да е само при мен? Ще пробвам с различни приложения и ще видя... 2 съм пробвала до сега - фейсбука и снимките и при двете спира да работи след време... Като взех телефона имаше актуализация и веднага я инсталирах, дали е възможно нещо да е от нея? Не виждам иначе логика... Стискането работи, защото като го стисна се появяват "сините балончета" на екрана, просто не отваря приложението.
Цитирай
#32

След ъпдейта, ресет на телефона??

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#33

Аз пък да се похваля,
телефона не е изобщо устойчив на удар, след падане от 30см на бетон с оригиналното калъфче, дисплея замина. Не му върви от самото начало Smile
Цитирай
#34

Аз за това не ползвам калъвчета. Пък и то, оригиналното не пази дислпея.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#35

(2017-07-24, 14:44:56)ninoff написа:  След ъпдейта, ресет на телефона??


Ъпдейта беше само 350мб. Не съм ресетвала след него.
Цитирай
#36

Искам да припомня, че темата е за дефекти и хардуерни проблеми!
Цитирай
#37

Аз бих пробвал с ресет.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#38

Здравейте. Фенка съм на HTC и преди по малко от месец си купих HTC 11U,но имам проблем с него. Менюто,което се дърпа от горе си се сваля само,предимно по време на писане,но не само. В следствие на което блокира тел а й на няколко пъти ми се случи да отваря и други приложения и да праща съобщения (на вайбър,месинджър и съобщенията). Отваря и съвсем различни приложения0,който скоро не съм използвала. Рестартирах го няколко пъти и даже му върнах фабрична. Нищо не помага. Той е в гаранция и ще го занеса,но моля за помощ докато стигна да го занеса
Цитирай
#39

След като фабричните не са помогнали, значи няма какво толкова да се направи. Просто го занеси в сервиза и там ще го оправят. Wink
Цитирай
#40

(2017-08-24, 15:13:50)inatchiika написа:  Здравейте. Фенка съм на HTC и преди по малко от месец си купих HTC 11U,но имам проблем с него. Менюто,което се дърпа от горе си се сваля само,предимно по време на писане,но не само. В следствие на което блокира тел а й на няколко пъти ми се случи да отваря и други приложения и да праща съобщения (на вайбър,месинджър и съобщенията). Отваря и съвсем различни приложения0,който скоро не съм използвала. Рестартирах го няколко пъти и даже му върнах фабрична. Нищо не помага. Той е в гаранция и ще го занеса,но моля за помощ докато стигна да го занеса

Проблемен дигитайзър аз съм имал същият проблем с един алкател идол 2 не успяха да го оправят и ми замениха телефона с идол 3, но не се притеснявай в най-лошият вариант ще се върнеш във вкъщи с нов телефон

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#41

(2017-08-24, 20:47:41)Gosho223 написа:   ...не се притеснявай в най-лошият вариант ще се върнеш във вкъщи с нов телефон
Мисля, че това е в най-добрия случай, най-лошият е да постъпи при гаранционно събитие в сервиза повече от един път например.

 
Цитирай
#42

Здравейте, не знам дали тук е мястото на моя проблем. Инсталирах приложението soundabout , и сега спря да ми работи говорителя както гогато говоря така и за музика, и сега чувам само с слушалки. Деинсталирах приложението но оправяне няма.
Цитирай
#43

Следващото, което можеш да направиш, е да рестартираш телефона. Ако това не помогне, възстановяваш фабричните настройки. Не работи ли и тогава говорителят, мисля вече е ясно какво следва...
Цитирай
#44

Дано не се окажеш това последното но мисля няма да е защото и музиката не свири това значи че и долния не работи а и микрофона също. Всичко това наведнъж да откаже малко трудно ама....

Оправих положението. Приложението явно остава настройки и след деинсталирането му, въпреки, че преди това изчиствам данните и кеша на самото приложение. Възмижно ли е това? Инсталирах приложението отново влезнах в настройките му и там промених това което бях пипал както си беше и готово.
Цитирай
#45

Възможно е, да. Дано вече нещата са наред Wink
Цитирай
#46

Здравейте, от седмица имам HTC U11, но от няколко дена забелязах един проблем който в началото отсъстваше. 
Като взех телефона го тествах и всичко му работеше, направих му ъпдейтите и оня ден за първи път след ъпдейтите реших да слушам музика през слушалките.
Сложих ги, но звук нямаше, тествах с youtube, facebook, instagram, песни качени на телефона, но не възпоизвеждаше звук, секундите си вървяха, но нямаше звук.
Пуснах радио в google chrome и звука тръгна, после отново тествах в youtube, но без успех, случайно забраних USonic и звука тръгна, пуснах го и отново спря, със спрян USonic има звук навсякъде, но пусна ли го, изчезва. Проблема го няма ако слушам от говорителите, присъства само като включа слушалките, използвам единствено оригиналните. 
Това на мен ми изглежда като софтуерен проблем и се надявам да ги оправят, но искам и вашето мнение.
Цитирай
#47

Някой знае ли от къде се настройва, активира гласовите команди на телефона. Четох, че може да се отключва с гласова команда и друг гласови опции но не намирам от къде???
Цитирай
#48

Това не зависи ли от системния език на самото устройство?

 
Цитирай
#49

Какво значение има езика?
Цитирай
#50

Има. Когато си с английски език и регион например Съединени Щати, най-вероятно ще ти работят тези команди.

Но... Това не е нито дефект, нито хардуерен проблем. Следователно не му е тук мястото.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)