Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дефекти и хардуерни проблеми с HTC U11

мнение 26 от Ivo86

В крайна сметка, всичките ще дойдеде на мойто мнение, че просто си имат проблеми.
Цитирай

мнение 27 от bobytsekov

Едва ли. Но нека не се отклоняваме от темата, която е за U11 и само за U11.
HTC U11 • ViperU 1.8.0Android 7.1.1
FW 1.27.401.10  •  TWRP 3.1.1-1  •  S-OFF
Цитирай

мнение 28 от ninoff

(17 Jul 2017, 09:47:37)bobytsekov написа: Както ти казах, дошло е времето да сложиш границата, да смениш марката и да си ползваш щастливо и безаварийно бъдещия си телефон от различна марка. В крайна сметка тези машинки за създадени да служат на нас, не ние на тях.

И както малко по-горе ти казаха, при другите производители също има проблеми - толкова, та и по-маловажни от твоите. Затова дано при тях каръкът те остави. Успех Wink

За този съм съгласен. Въпреки, че един приятел още го ползва.(бях забравил,че и този го имах)

Иначе, и то не е дефект а по- скоро недостатък, много е хлъзгав. По-хлъзгав излезе от десетката. Вече на няколко пъти го хващам на  момента... до кога ли Smile
HTC U11
Цитирай

мнение 29 от any9

(09 Jul 2017, 13:06:24)shisharkata написа: Появи ми се нещо като мазно по дисплея и като тръкна с нокът се усеща грапаво,но и изчезва за малко.Забелязва се при черен/изгасен екран.Сигурно е надраскано,телефона е на 2 дни и го пазя доста.Явно дисплейте са доста капризни.

И аз имам на 2 места по дисплея нещо подобно. Телефона е на 2 дни, вчера като му слагах протектора го забелязах. По-скоро на допир е леко грапаво, все едно е надраскано, но реално като го погледнеш не е надраскано. Стои точно като мазно петно, когато му "замъглиш" екрана с въздух се вижда. Според мен си е чист дефект на дисплея. С протектора не се усеща или вижда. Не съм сигурна, че ако го върна някой ще ми обърне внимание.... Това ми е първия телефон от тази марка... Дано да е и последния "дефект" с него Smile

И да попитам. Някой има ли проблем със "стискането". Когато му задам да отваря избрано приложение, го отварям в момента на самото задаване. След известно време спира да го отваря и трябва на ново да му задавам. Единствено работи непрекъснато, когато е зададена камерата.
Цитирай

мнение 30 от ninoff

При мен на късото стислане е насторен Рокет диалер а на продължителното са настройките на телефона. До сега не е имало проблем с отварянето им.
HTC U11
Цитирай

мнение 31 от any9

Хм.... Възможно ли е проблема да е само при мен? Ще пробвам с различни приложения и ще видя... 2 съм пробвала до сега - фейсбука и снимките и при двете спира да работи след време... Като взех телефона имаше актуализация и веднага я инсталирах, дали е възможно нещо да е от нея? Не виждам иначе логика... Стискането работи, защото като го стисна се появяват "сините балончета" на екрана, просто не отваря приложението.
Цитирай

мнение 32 от ninoff

След ъпдейта, ресет на телефона??
HTC U11
Цитирай

мнение 33 от Ivo86

Аз пък да се похваля,
телефона не е изобщо устойчив на удар, след падане от 30см на бетон с оригиналното калъфче, дисплея замина. Не му върви от самото начало Smile
Цитирай

мнение 34 от ninoff

Аз за това не ползвам калъвчета. Пък и то, оригиналното не пази дислпея.
HTC U11
Цитирай

мнение 35 от any9

(24 Jul 2017, 15:44:56)ninoff написа: След ъпдейта, ресет на телефона??

Ъпдейта беше само 350мб. Не съм ресетвала след него.
Цитирай

мнение 36 от bobytsekov

Искам да припомня, че темата е за дефекти и хардуерни проблеми!
Цитирай

мнение 37 от ninoff

Аз бих пробвал с ресет.
HTC U11
Цитирай

мнение 38 от inatchiika

Здравейте. Фенка съм на HTC и преди по малко от месец си купих HTC 11U,но имам проблем с него. Менюто,което се дърпа от горе си се сваля само,предимно по време на писане,но не само. В следствие на което блокира тел а й на няколко пъти ми се случи да отваря и други приложения и да праща съобщения (на вайбър,месинджър и съобщенията). Отваря и съвсем различни приложения0,който скоро не съм използвала. Рестартирах го няколко пъти и даже му върнах фабрична. Нищо не помага. Той е в гаранция и ще го занеса,но моля за помощ докато стигна да го занеса
Цитирай

мнение 39 от bobytsekov

След като фабричните не са помогнали, значи няма какво толкова да се направи. Просто го занеси в сервиза и там ще го оправят. Wink
Цитирай

мнение 40 от Gosho223

(24 Aug 2017, 16:13:50)inatchiika написа: Здравейте. Фенка съм на HTC и преди по малко от месец си купих HTC 11U,но имам проблем с него. Менюто,което се дърпа от горе си се сваля само,предимно по време на писане,но не само. В следствие на което блокира тел а й на няколко пъти ми се случи да отваря и други приложения и да праща съобщения (на вайбър,месинджър и съобщенията). Отваря и съвсем различни приложения0,който скоро не съм използвала. Рестартирах го няколко пъти и даже му върнах фабрична. Нищо не помага. Той е в гаранция и ще го занеса,но моля за помощ докато стигна да го занеса

Проблемен дигитайзър аз съм имал същият проблем с един алкател идол 2 не успяха да го оправят и ми замениха телефона с идол 3, но не се притеснявай в най-лошият вариант ще се върнеш във вкъщи с нов телефон
Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10
Цитирай

мнение 41 от NoMaD

(24 Aug 2017, 21:47:41)Gosho223 написа:  ...не се притеснявай в най-лошият вариант ще се върнеш във вкъщи с нов телефон
Мисля, че това е в най-добрия случай, най-лошият е да постъпи при гаранционно събитие в сервиза повече от един път например.

Цитирай

мнение 42 от chaneto80

Здравейте, не знам дали тук е мястото на моя проблем. Инсталирах приложението soundabout , и сега спря да ми работи говорителя както гогато говоря така и за музика, и сега чувам само с слушалки. Деинсталирах приложението но оправяне няма.
Цитирай

мнение 43 от bobytsekov

Следващото, което можеш да направиш, е да рестартираш телефона. Ако това не помогне, възстановяваш фабричните настройки. Не работи ли и тогава говорителят, мисля вече е ясно какво следва...
Цитирай

мнение 44 от chaneto80

Дано не се окажеш това последното но мисля няма да е защото и музиката не свири това значи че и долния не работи а и микрофона също. Всичко това наведнъж да откаже малко трудно ама....

Оправих положението. Приложението явно остава настройки и след деинсталирането му, въпреки, че преди това изчиствам данните и кеша на самото приложение. Възмижно ли е това? Инсталирах приложението отново влезнах в настройките му и там промених това което бях пипал както си беше и готово.
Цитирай

мнение 45 от bobytsekov

Възможно е, да. Дано вече нещата са наред Wink
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD