Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
лг г6 камера

мнение 1 от mr_hyde

Здравейте, бихте ли споделили мнение за камерата на г6 този тест дали е меродавен? https://www.phonearena.com/news/LG-G6-em...on_id94040
Цитирай

мнение 2 от fifth_root

В голяма степен може да е меродавен, защото имаш различни условия за заснемане и самите снимки, че и сам за себе си да прецениш кое ти допада най-много. А видно кое допада много повече от другите на гласувалите. И не ме учудва - аз от години твърдя, че LG поне откъм камера са най-добри (за сметка пък на други неща). Но никога няма да знаеш как наистина е изглеждало заснетото наистина, защото аз и ти ще видим едно нещо по малко или много различен начин, а и е хубаво тези сравнения да са на базата на множество снимки, на всякакви сцени и на всякаква светлина и по всяко време на денонощието.
Samsung Galaxy S II | LG G3 32GB | Samsung Galaxy A3 (2015) | Vernee Thor | Lenovo Vibe K5 | LG G4 | LG V10
Asus Memo Pad FHD 10 | LG G Pad 8.3 V500
Цитирай

мнение 3 от methtical

Мога да намеря слепи тестове в които участва G6, примерно от канала на MKBHD, където Pixel съсипва всички останали телефони. Вече не вярвам много много на ревютата и установих, че човекът зад телефона може да манипулира камерата достатъчно добре, че извади хубави снимки, както и обратното. G6 е победител при избора на камерафон при мен главно заради ръчните настройки и възможността да се ползва втори широкоъгълен сензор, за който също влизат в сила ръчните настройки Smile
| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

мнение 4 от stamo1911

Привет!
Някой да му се намират едновременно g6 и 6S plus, да направи сравнение на камерите, че доста ми харесва елжи-то, но не мога да се престраша още...
Galaxy Note 4 / MTEL / 6.0.1 PL Always Updated
IPhone 6S Plus 128 GB Space Gray 
Цитирай

мнение 5 от NoMaD

В тубата клипове няма ли?

Цитирай

мнение 6 от vesoisthebest

Той LG G5 снима по-добре,че какво остава за G6.Айфона прави хубава снимка само за неговия си екран.Качиш ли ги на компа,ако пък евентуално приближиш..Айфона губи всякакъв детайл.Не че нещо искам лошо да кажа,Айфона не е лош апарат,просто камерата му не може да се сравнява със тази на G5/G6 та дори и G4,като даже имам някакви съмнения,че тази на G4 ще се представи по-добре от всички на моменти.
Moto Z Black 32GB 
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD