Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Някой има ли наблюдения, мнения и заключения за телефончето, изглежда ми съблазнително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Видях телефона и си поиграх с него малко. Уникалналъскава визия и е супер бърз щракнах някоя снимка и изглежда доста добре. Много лъскав и изглежда намазан смартфон, лично мен това много не ме впечатлява но грабва окото. Камерата стърчи леко но нали има оптична стабилизация. Втория дисплей е удобно нещо поне за времето което го разглеждах. Но батерията ми е недостатък, малка е. Не знам колко ще изкара с режимите за пестене които има но в сравнение с сегашния ми със сигурност ще ми е неудобство.
Цитирай
#3

Добър телефон, но е прекалено скъп за това, което предлага и няма смисъл.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Да така е но все пак марката се нарежда горе долу сред утвърдените и сред брандовете може би затова цената е такава. Няма как да е на една цена с китаиските. Все пак един асус който точно в смартфоните все още не е кой знае какво с малко по слаби параметри е съвсем малко по евтин. Huawei които за мен лично също каквото и да правят си носят името китайски са по скъпи с не по добри параметри.
Цитирай
#5

Та то по-добре да си вземеш HTC U11.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

И него разгледах доста обстойно, телефона е уникален, но за 200 евро отгоре няма кой знае каква разлика съвсем минимални са разликите. Малко по бърз процесор който лично аз няма да усетя, защото нито тежки игри ще играя, въпреки, че ултрата се спрява със всички абсолютно безпроблемно. и съвсем леки подобрения на камерата което също едва ли ще се забележи, това са детайлности които трудно се забелязват, другото е абсолютно същото. и това са 400 лева отгоре.
Цитирай
#7

От днес съм с този телефон, перфектен е. Няма такъв звук в слушалки, просто е нещо уникално. Чудесен дисплей, чудесна камера, бърза работа. Пък и вече може да се намери за прилична сума...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#8

Наистина работи много бързо, очарован съм от камерата, на слаба осветенсот прави уникални снимки, а видеото е повече от добро. Въпреки размерите си стои добре в ръката, батерията също се представя добре. Самия звук от телефона също е качествен. Мое лично мнение е, че телефона е перфектен.
Цитирай
#9

И аз от няколко дни съм с u ultra. Засега ми допада доста. Само да питам - аз ли не мога да го намеря, или няма шорткът за профилите на телефона, освен във втория дисплей ?
Цитирай
#10

Засега единствените забележки, които имам, са две - в долната част на дисплея при бял фон се вижда леко синеене. Нищо фрапиращо, съвсем слабо е, може би от подсветката. Идвам от телефон с амолед дисплей и там такъв ефект нямаше. И батерията засега не държи много - около три часа и половина, четири максимум screen on time, но телефонът е чисто нов, на 2-3 зареждания, може би й трябва малко време, за да разкрие пълния си потенциал. Иначе всичко останало е перфектно.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#11

Някой да е получил андроид 8?
Цитирай
#12

Не. И в глобален мащаб май няма все още за нашия модел, пускат първо за U11, после за нас.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#13

Знам, че това се води най-лошия телефон за годината, но заслужава ли си ако се вземе достатъчно евтино ?

LG G3 Titan 16GB 
Цитирай
#14

Не вярвай на подобни тъпотии. Масово го оплюха навремето заради високата му цена и че нямал 3.5 мм порт за слушалки, както и че бил голям и неудобен. Все смешни аргументи. Цената му вече падна драстично и е много на сметка. Слушалките, с които идва, смея да твърдя, че вадят в пъти по-качествен звук от който и да е друг смартфон, звукът просто е невероятен, трябва да се чуе, за да разбереш какво имам предвид. Прекрасен 5.7 инчов екран, ярък, контрастен и наситен. Страхотна камера, даже и при ниска осветеност прави много добри снимки. Стерео говорители. Батерия, която на фона на това, че е само 3000 mah и трябва да захранва огромен quad hd дисплей, се справя учудващо добре, след като се разработи, ми прави по 5 часа sot. Иначе и аз четох хиляда и едно ревюта, в които плюеха яко, но имаше и трезви мнения на хора, реално ползващи го, които ме накараха да си го купя, и не съжалявам. Телефонът за мен е почти перфектен.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

http://prikachi.com/images.php?images/164/9244164m.jpg
Ето една снимка при сравнително слаба светлина в стая.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#15

(2018-01-12, 20:06:38)MachineZZ написа:  Знам, че това се води най-лошия телефон за годината, но заслужава ли си ако се вземе достатъчно евтино ?

Трябва да ти кажа, че съм го сравнявал с доста други телефони във всяккъв аспект. Първо телефона е красив много, второ на моята ръка лепне идеално в смисъл стои ми много удобно. Камерата снима уникално, на слаба осветеност направо ме учуди и впечатли с възможностите, а ако си по навътре в нещата и можеш ръчно да бутнеш някой настройки вече ще постигнеш супер рзултати, аз снимам само на автоматичен, перфектно снима, много по добре от доста други флагмани. Телефона има вътре адаптер за слушалките от type-c към 3,5 мм така, че всякакви слушалки стават, а от неговите звука е ненадминат. Батерията за капацитета си е добре, мен лично цял ден ме изкарва, а и има бързо зареждане. Дисплея е супер ярък, вижда се при всякакви условия. Телефона е супер бърз без никакъв лаг, и досега няма нещо което да го е затормозило.  Предната камера също е добра, снимките са с голяма резолюция детайлни, а на слаба осветеност 4мп камерата наистина снима много добре. А за видеото, мисля, че може да се нареди на челото на класацията. на мен лично ми стои страшно добре и комфортно в ръката. Както каза колегата, ; Телефонът за мен е почти перфектен;, а лично за мен е перфектен, но подчертавам за Мен, разни хора разни идеали.....
Цитирай
#16

Единствено не ме кефи разположението на сензорните бутони. При толкова широка долна рамка можеше да ги сложат някак по-централно, а те са ги забутали долу, почти до долния ръб. Това ми е леко неудобно, но се свиква. Иначе телефонът е много красив...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#17

Здравейте!И аз от вчера съм с този модел и засега впечатленията са ми изцяло положителни.
Приложението за камерата само ми се струва с малко опции за настройка.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#18

Честито за покупката! Телефончето си заслужава. Иначе аз снимам само на автоматичен и съм много доволен от снимките. А ако ги засилиш малко със snapseed, стават съвсем перфектни... Smile

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#19

(2018-01-14, 15:58:06)ShaSh написа:  Здравейте!И аз от вчера съм с този модел и засега впечатленията са ми изцяло положителни.
Приложението за камерата само ми се струва с малко опции за настройка.

С режима PRO, имаш всякакви настройки.
Цитирай
#20

От днес ми се появи някакъв отвратителен лаг при отключване с фингърпринта, и като цяло при работа с телефона. Има много свободна рам, нямам идея от какво е. Направих едни фабрични настройки, пак същото. На моменти всичко е ок, на моменти се появява лаг. Без видима причина. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

И нормално ли е android os да ми използва 1 гб рам?

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#21

Да не е от някое наскоро инсталирано приложение?Пробвай да деинсталираш, тези които си сложил наскоро.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#22

Сега се пооправи като че ли. Махнах няколко приложения, които не ползвах много и не са ми нужни. Пак се усеща някакъв лек лаг при преход между менютата, но съвсем слабо. Същите приложения имах на предишната ми Моторола З Плей, всичко хвърчеше, не е нормално телефон с 4 гб рам и върхов процесор да се затормозява така. Ще изчакам ъпдейта до Орео, да видим там как ще работи телефона. Иначе си ме кефи много, страхотни камера, звук и дисплей...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#23

Открих проблема. Има една опция в security да изисква фигура за отключване при стартиране на телефона и явно от това се получаваше някакъв проблем. Отккючването с фингърпринт беше супер лагаво, отделно телефонът беше бавен и насичаше при по-тежки приложения. След редица експерименти, деинсталиране на приложения и т.н., махнах тази опция и телефонът полетя. Отключването е мигновено, всичко се случва на мига. На Антуту направих 140000 точки, а преди това едва дистигах до 100000, а веднъж направи 44000... Предполагам, че е софтуерен бъг, след като махнах тази отметка, всичко е на шест.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#24

колеги някой може ли да качи малко снимки от телефона и също впечатления цялостни от автоматичния режим на камерата.

Благодаря,
Цитирай
#25

Здравей колега,

Може ли да споделиш повече впечатленяи от телефона. Ще минавам от IOS на сигурно този модел с надроид за това ми е важно впечатлението относно снимките, дали има лаг след месец два ползване а също и звука през слушалките дали действително е толкова е уникален колкото казват другите потребители. С протектор ли го ползваш.Моята идея е да го взема втора ръка и да го ползвам без никакви защити защото един път през живота си да усетя кефа на телефона. Все си пазя телефоните с протектори и калъфи и накрая ги продавам като нови и реално не мога да усетя изработката на някои красиви устройства.

Благодаря за мненията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)