Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Две снимки в стая. Първата е без светкавица, при сравнително слаба светлина. Втората е в полумрак, със светкавица, беше ми интересно какво ще се получи, мисля, че хич не е зле. Навън не съм снимал все още, но впечатленията ми от камерата са много добри. Използвам само автоматичен режим, не разбирам много от настройки, баланси и т.н.[Изображение: 338b9db137837e6a66c10f8d67866b29.jpg][Изображение: 28579341713735504c1ee2f92c0e9b0d.jpg]

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Няколко снимки на дневна светлина, не са обработвани допълнително.[Изображение: 1e46cdc402277dafe61d33eb984f60ad.jpg][Изображение: 46d8792eeaa1a5b1c9ecb9fe43121287.jpg][Изображение: 3ff1ec3afd9353401ede0ce0d224dc03.jpg]

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#28

Телефончето все повече ми харесва, едва ли бих се върнал към смартфон с по-малък дисплей. Всичко е на супер ниво, само батерията е средна работа, но 4-5 часа sot си е ок за мен. Ето два скрийншота от антуту и времето на работа на екрана.[Изображение: 659aacd0a8787112dc7af244e4bdd3e3.jpg][Изображение: 804b2eabf6679d66e514a8a980dce1f5.jpg]

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#29

От днес е наличен ъпдейт до орео, вече ъпдейтнах, стана бързо, за петнайсетина минути. На пръв поглед няма големи визуални разлики, падащото меню е малко по-различно, и други дребни неща тук-там.

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
Цитирай
#30

Супер - и при мен се появи.Бях започнал да се притеснявам, че бяхме замръзнали на 7.0

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#31

Здравейте, ако може да споделите, който е вече с андроид 8, впечатления начин на работа, новости, батерия, благодаря предварително.
Цитирай
#32

Ами добре си е. Имам чувството, че телефонът стана с една идея по-бърз, има леки визуални промени в менютата. Батерията като че ли държи по-малко в сравнение с нугата. Преди ми правеше 4.30 sot , а сега около 4.00 - 4.15 . Разликата е малка, но според мен съществува, често правя сравнения. Друго нещо - телефонът ми е купен от Англия и нямаше бг език, след ъпдейта до орео бг езикът се появи, което ме зарадва определено... И още нещо - задължително направете фабрични настройки след ъпдейта. Аз реших да не правя и започнаха разни мизерии след няколко дни. Започнаха да се губят мобилните данни, различни приложения не работеха коректно. Направих фактори ресет и сега всичко е прекрасно.

Изпратено от моят HTC U Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

Някои може ли да ми обясни каква е разликата между тези два телефона ?

Телефон 1

Телефон 2
Цитирай
#34

Защо мислиш,че има разлика?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#35

Разликата в цената е към 300 лева ?
А преди няма и седмица разликата беше към 400-450
Цитирай
#36

Плюс това се казва sapphire blue, а не indigo blue, даже грешно са преписали. Кажи им емаг и повече не ги обиждай...

Изпратено от моят HTC U Ultra с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Да разбирам че няма разлика в двата телефона просто има няма 300 лева е единствената разлика ?
Цитирай
#38

(2018-03-19, 18:19:34)IliyanBoshev написа:  Да разбирам че няма разлика в двата телефона просто има няма 300 лева е единствената разлика ?

Това е заради различните магазини в сайта на Емаг. Много телефони са така,затова търси най-доброто за парите си.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#39

Някой има ли проблеми след ъпдейта?
Цитирай
#40

Струва ми се, че батерията пада малко по-бързо.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
#41

На мен като на колегата whitehart ми направи проблем с мобилния нет както и е wi-fi, реших че ще трябва хард ресет но реших първо да го изключа за кратко и за сега е добре, ако пак го направи това тогава вече мисля хард ресет.
Цитирай
#42

Здравейте, искам да попитам, има ли разлика дали ще задам фабрични настройки на телефона и нулиране от меню или ако го направя при изключен телефон само с копчетата?
Цитирай
#43

Няма абсолютно никаква разлика. И в двата случая трие едно и също.
Цитирай
#44

Здравейте! От няколко дни ползвам устройството и мога да кажа, че съм повече от доволен от работата му. Искам да попитам по колко горе долу време на екран правите? И струва ли си ъпдейта до Орео, има ли бъгове или пък някакви значими подобрения?
Цитирай
#45

Здравейте, някой ползва ли телефома с две сим едновременно. Пронвах днес втората изибщо не я отчита няма я, в меню гледам не намирам нещо в настройки? Помогнете.
Цитирай
#46

Ами по принцип трябва да сложиш втората сим карта в слота на sd картата (съответно по указания на него начин) и би трябвало да я намери веднага. Най-много да се наложи да рестартираш телефона.
Пробва ли да сложиш сегашната ти сим карта в слота за втората? Когато я сложиш в слота за втората, работи ли? Ако не, значи има проблем със слота.
Ако текущата ти сим карта (която досега си използвал успешно в слота за основната сим карта) работи във втория слот, значи имаш проблем с втората карта.
И... глупав въпрос... сигурен ли си, че телефонът ти е dual sim?

   
Цитирай
#47

А има ли от модела едносимов? Пробвах всякакви варианти не става сменях карти навсякъде само първия слот работи. А в менюто нямам никъде настройки за две сим карти. но защо имам място за втора сим карта?
Цитирай
#48

Има, да. И двата варианта.

https://www.htc.com/mea-en/support/htc-u...o-sim.html
Цитирай
#49

Не знаех, че има едносимов U Ultra. Защо имам тогава място за втора карта. Никъде не съм видял да пише htc u ultra dual sim или пък едносимов. А как да разбера какъв е? Нещо номер серия?
Цитирай
#50

Мисля, че двусимовият беше с означение U-1U, но не съм на 100% сигурен.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)