Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Хора, някой знае ли как се записва екрана на видео?
Цитирай
Аксесоари
#52

Четох, че телефона има опция да разпознава глас и да извършва команди с него, примерно да го отключиш с галс да пуснеш дори навигацията. Рових се но не намерих нищо. Някой има ли идея къде се намира тази опция, работи ли успешно и как работи. Благодаря.
Цитирай
#53

Тази опция се нарича Google Assistant. Работи само на няколко езика и за определени региони. Можеш да я ползваш, ако телефонът ти е настроен на някой от поддържаните региони - например US (United States). Естествено трябва да му говориш на английски (или някой от другите, които се поддържат).
Цитирай
#54

Мерси за отговора, поразрових се, но единсвено намерих кои езици подържа, за държавите не намерих инфо, интересуваше ме за германия.
Цитирай
#55

Няма значение къде се намираш. Просто от настройките му задай регион Германия.

Аз съм го тествал при език на телефона английски и регион United States - работи ОК.
Цитирай
#56

А, всички тези фунции като отключване с глас, телефонно обаждане, пускане на навигация и т.н, функционират?
Цитирай
#57

Функционират. Пробвай сам! Направи езиковите настройки както ти казах - English/United States и виж дали Google Assistant ти е активиран от настройките на Google App.
Цитирай
#58

Ще получим ли Андроид 9?
Цитирай
#59

Във xdadevelopers бях чел, че вероятно ще има пай за нас през третото тримесечие на 2019. Но самите HTC потвърдиха само за U11 и U11Life, пък и никъде не съм видял да твърдят че имат двугодишна поддръжка и обновяване на устройствата си. И все пак ще е доста тъпо ако жалкия u11Life получи ъпдейт, а Ултрата я оставят, дето и до ден днешен ми е топ пърформънс.
Цитирай
#60

Телефона се оказа боклук.
Работи бързо,добра резолюция,но за втори път сменям гаранционно дисплей след появата на жълто петно в десния горен ъгъл до бутоните за звука.
Жалко, 9 години ползвам само HTC но това е за последно.Телефон,който купих за 1000 лв и има такъв некачествен дисплей....Срамота!!!!

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай
#61

То и телефони за по над 2000 лв. имат такива дефекти, ти за 1000 лв. се тормозиш  Smile
Колкото и скъпо да е едно нещо, винаги има възможност да има дефектна бройка, за това са гаранциите.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#62

Така е но с HTC Desire и HTC One A9 нямам никакви проблеми.Първият все още го ползвам а и двата са по евтини от ULTRA.
Мисля,че проблема не е в дисплея а в дънната платка.Не е нормално 4 месеца след ремонта петното да избие на същото място,като сега дори е по-голямо.

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай
#63

И как точно дънната платка ще прави мизерия на дисплея?

Изпратено от моят Sony Hotspur XZ2
Цитирай
#64

Жълто петно на дисплея избива най-често от редовно прегряване на телефона. Така че ако го товариш често, от там се получава най-вероятно.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#65

Имах преди време htc u ultra и си го товарех доста, нямах никакви проблеми с дисплея. Явно си попаднал на кофти бройка. Случва се.

Изпратено от моят Sony Hotspur XZ2
Цитирай
#66

Телефона вече е за в кофата. Проблем с дънната платка, която води до постоянното рестартиране. Само платката е 200 лв., така че е безсмислено да се ремонтира. Мисля, че заради тази дънна платка два пъти сменях дисплей заради петното, което излизаше. Жалко за телефон за 1000лв.

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)