Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia xz premium
#26

(2017-08-15, 18:03:14)ddqnov написа:  кром, няколко поста над вашия се коментира това за изкривените снимки. За другото не се е споменало все още нищо.

Да прочетох, но исках да разбера колко от нас го имат този проблем. Аз го имам (телефона) от вчера и съм много доволен.

Android addictive 
Цитирай
Аксесоари
#27

Линиите на бял фон се появяват когато гледаш екрана с поляризирани стъкла на очилата.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#28

(2017-08-16, 11:34:40)Steve написа:  Линиите на бял фон се появяват когато гледаш екрана с поляризирани стъкла на очилата.

Ха ха. Тогава едва ли е проблем! Аз лично за сега поне нямам никакъв проблем със каквото и да е било. Снимки, WI fi сигнал, дисплей или друго.

Android addictive 
Цитирай
#29

(2017-07-28, 08:56:05)ddqnov написа:  То това може да зависи от много неща.

Какви DNS-и са настроени на рутера. Колко устройства "висят" на WiFi-то и колко трафик употребяват? Връзката се разпределя по WiFi по различен начин от кабелния.

P.S. Форума обслужва Samsung и Huawei. : ) Причината била, че имало повече потребители и е по-раздвижено в тези теми.
За да се пусне нов раздел за XZ Premium трябва да чакаме супер супер модернатора да си го купи, тоест догодина

Sent from my G8141 using Tapatalk

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#30

(2017-08-23, 11:02:39)mikyunix написа:  За да се пусне нов раздел за XZ Premium трябва да чакаме супер супер модернатора да си го купи, тоест догодина

Sent from my G8141 using Tapatalk

Няма и необходимост. Като гледам никой нищо не го интересува, а сме и малко хора. А има доста да се дискутира. Особено, как да си настроим камерата за прекрасни снимки.

Android addictive 
Цитирай
#31

(2017-08-23, 14:23:53)кром написа:  Няма и необходимост. Като гледам никой нищо не го интересува, а сме и малко хора. А има доста да се дискутира. Особено, как да си настроим камерата за прекрасни снимки.
Или как да си флаш-нем телефона с най-новия фърмуер без да чакаме ОТА ъпдейт

Sent from my G8141 using Tapatalk

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#32

(2017-08-23, 14:43:03)mikyunix написа:  Или как да си флаш-нем телефона с най-новия фърмуер без да чакаме ОТА ъпдейт

Sent from my G8141 using Tapatalk

Драсни едно указание

Android addictive 
Цитирай
#33
Big Grin 

(2017-08-23, 17:10:58)кром написа:  Драсни едно указание

Ето линк от XDA под Уиндолс не съм пробвал защото не ползвам.Под Линукс работи перфектно. Big Grin

SE Xperia Neo unlocked by test point KK 4.4.4,  SE Xperia Neo V unlocked by test point ICS 4.0.4,  SE Xperia X8 CM7.2,Sony Xperia Z3 copper Concept, Xperia XZ Premium.
Не винаги съм прав, но никога не греша.
Цитирай
#34

Явно аз съм супер дупер модератора, който се очаква да пусне нов раздел. Въпреки, че ни си ги пускам аз, а всички колеги взимаме решението.

Както му казах на мики на лично, освен една тема и няколко потребителя няма нищо друго за този телефон. Цял раздел с една тема е нелогично.

Вие сте тези, от които зависи отварянето на раздел. Не ние. Покажете ми активност и разнообразие от теми и ще имате форум.
Цитирай
#35

Няма смисъл, но нека поне има нов раздел, например X серия, та да не се рови по други раздели и пише в Z5 раздела например.

Поне ще е разделено от другите и ще е по-лесно за някой ако иска нещо да пита или прочете.
Цитирай
#36

добре, де, публикувайте малко снимки с този телефон, криви,прави, нещо да се види. сензора е нов, вгражда се засега само в този телефон, излязоха няколко ревюта, които го изкарват доста добър, плюс това е най - големия като брой пиксели в съвременните телефони (изключваме 23 мегапикселовите пак на Сони)

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай
#37

(2017-08-27, 20:47:58)vodoo написа:  добре, де, публикувайте малко снимки с този телефон, криви,прави, нещо да се види. сензора е нов, вгражда се засега само в този телефон, излязоха няколко ревюта, които го изкарват доста добър, плюс това е най - големия като брой пиксели в съвременните телефони (изключваме 23 мегапикселовите пак на Сони)

Ето заповядай 
https://flic.kr/p/WUNwv6
https://flic.kr/p/XTd9QY
https://flic.kr/p/XTdcq7
Не знам как да ги кача в пълен размер. 
На ръчни настройки прави невероятни снимки. Лично аз не забелязвам кой знае какво изкривяване.

Android addictive 
Цитирай
#38

Здравейте!
И аз съм щастлив собственик на телефона отМ-тел.
Имам проблем със заключването на екрана.
Не мога да намеря начин да го заключвам освен с бутона.
За всички други приложения иска парола след тключване с отпечатък.
Цитирай
#39

(2017-08-30, 19:48:48)gelet0 написа:  Здравейте!
И аз съм щастлив собственик на телефона отМ-тел.
Имам проблем със заключването на екрана.
Не мога да намеря начин да го заключвам освен с бутона.
За всички други приложения иска парола след тключване с отпечатък.

Провери дали не си задал антивирусната програма да ти е администратор. Ако е така най вероятно, някой приложения се отварят само след въвеждане на пин. Относно заключването, ано си въвел смарт лок, телефона спира да се заключва докато го носиш ти. Ще се заключи самл ако е в ръцете на друг.

Android addictive 
Цитирай
#40

Не съм пускал нито антивирусна, нито смартлок.
Търся си програма да си гася телефона не с копчето.
Цитирай
#41

Стоковия лоунчър не поддържа ли гасене на екрана с двойно почукване?
Цитирай
#42

Поддържа, заключването е от "Настройки -> Дисплей", отключването е забутано в настройките на Home Screen-а, задържа се с пръст на някой екран от началните и долу вдясно мисля имаше "Настройки", оттам се активира събуждане с "двойно почукване".
Цитирай
#43

Няма го в настройките.
Нито заключване, нито отключване.
Цитирай
#44

Точно там са където съм споменал, обаче съм им разменил местата събуждане/заспиване на екрана.

В момента нямам възможност да пусна скрийншоти.
Цитирай
#45

Нещо не ги намирам.
Ако може скрийншот.
Благодаря!
Цитирай
#46

(2017-08-31, 15:14:13)gelet0 написа:  Нещо не ги намирам.
Ако може скрийншот.
Благодаря!

[Изображение: Concept_4-315x560.png]

В настройките на лоунчъра, а не в генералните настройки на телефона!
Цитирай
#47

Нямам тази функция!

Ето .
Цитирай
#48

Опитай пак. Няма картинка.
Цитирай
#49

Не мога да публикувам от телефона.
Пише, че файла е голям
Цитирай
#50

(2017-08-31, 15:32:37)GH0STFACE написа:  [Изображение: Concept_4-315x560.png]

В настройките на лоунчъра, а не в генералните настройки на телефона!
Генерале, това не е скрийн от XZ Premium! Версията на моя лаунчър е 3.25.

Android addictive 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)