Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти при / Huawei P10 Lite

Не става нищо как ли не пробвах.А по проблема със снимките ще коментирате ли?
Цитирай
Аксесоари

Като чукнеш два пъти с кокалчето ти прави скрийншот. Ако това работи след като си активирал функцията, проблема е че нещо не правиш както трябва.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Снимка прави,но с буквите не става...този не ми е първият huawei и затова съм очуден на стария всичко си работеше както трябва
Цитирай

За да работи тази функция трябва да чукнеш само веднъж. Сега го тествах и работи. Чукаш един път и без да си махаш пръста пишеш примерно "М" и ти отваря "Музика".
Цитирай

Не става, колеги...не става!кажете ми защо не ми се записват снимките в картата памет?
Цитирай

(2017-12-12, 09:39:29)meroff написа:  Не става, колеги...не става!кажете ми защо не ми се  записват снимките в картата памет?

Как да не става бре  пич? Всички го правим при теб не става. Ти не го правиш като хората. А за снимките пак ти трябва да си настроиш къде да отиват.
Цитирай

(2017-12-12, 13:52:38)trifon81 написа:  Как да не става бре  пич? Всички го правим при теб не става. Ти не го правиш като хората. А за снимките пак ти трябва да си настроиш къде да отиват.

И при мен става както си посочил, явно колегата не прави нещо както трябва.
Цитирай

(2017-12-12, 14:21:33)Nikimi71 написа:  И при мен става както си посочил, явно колегата не прави нещо както трябва.

То не можеш да го разбереш кой пол е. Някъде пише в женски, някъде в мъжки. A и в профила си му пише пол: Неизвестен хаха Big Grin
Цитирай

Аз не се майтапя с никой от вас тук.Както писах по-горе нестава, снимките също съм задал къде да отиват и пак не искат да се запаметяват в картата.Ако бяхте прочели,че това не ми е първият huawei може би щеше да ви стане ясно че не съм пичолар на,който са му купили първият смартфон.Явно тук на никой не му се е случвало такъв проблем и затова гледате на моя с насмешка.Отивам в магазина,там ще се оплача пък да видим като сме очи в очи как ще ми се присмива продавач-консултанта.И за ваше сведение съм от мъжки пол, клавиатурата понякога си нагажда думи.

Нещо друго интересува ли ви "колеги"
Цитирай

(2017-12-12, 16:19:14)meroff написа:  Аз не се майтапя с никой от вас тук.Както писах по-горе нестава, снимките също съм задал къде да отиват и пак не искат да се запаметяват в картата.Ако бяхте прочели,че това не ми е първият huawei може би щеше да ви стане ясно че не съм  пичолар на,който са му купили първият смартфон.Явно тук на никой не му се е случвало такъв проблем и затова гледате на моя с насмешка.Отивам в магазина,там ще се оплача пък да видим като сме очи в очи как ще ми се присмива продавач-консултанта.И за ваше сведение съм от мъжки пол, клавиатурата понякога си нагажда думи.

Нещо друго интересува ли ви "колеги"

Мен лично не ме интересува нищо от теб Колега. Телефона ми е перфектен.
Цитирай

(2017-12-12, 09:39:29)meroff написа:  Не става, колеги...не става!кажете ми защо не ми се  записват снимките в картата памет?

При мен е така за камерата а писането на буква изключено
 http://dox.bg/files/dw?a=4b2f5d9288
 http://dox.bg/files/dw?a=ae7ff76835
Включи го и ако пак не става го носи докато е в гаранция
Цитирай

(2017-12-12, 16:39:02)Nikimi71 написа:  Мен лично не ме интересува нищо от теб Колега. Телефона ми е перфектен.

Твоя е перфектен,моя не е поздрави...

Мисля,че тва е тема да коментираме телефона а не да се плюем....
Цитирай

Млади колега,
помоли някой приятел, който е " по в час" с марката(модела) и ще станат нещата. Да се разправяш в магазина ми се вижда още рано и пресилено малко.
Поздрави.

                                                                    
Цитирай

(2017-12-12, 21:37:44)meroff написа:  Твоя е перфектен,моя не е поздрави...

Мисля,че тва е тема да коментираме телефона а не да се плюем....

Това, което цитираш, не виждам грам никъде да те плюя! А малко се поуспокой и си научи телефона.
Цитирай

И при мен си работи, сега пробвах. Но нали знаете, че почти никога проблема не е в устройството, а в задклавиатурното у-во. Няма как при нас да става, а при теб да не иска. Big Grin
Цитирай

Може на човека да му има някакъв дефект на телефона
Цитирай

И това може, но в повечето случаи се оказва другото.
Цитирай

Хора, помогнете да класифицирам това дефект ли е или от Huawei са се изгаврили с цветовете. Червеният цвят е отвратителен- искрящо, неестествено... Таблета ми е Huawei, предишния ми телефон- p8 lite. При тях цветовете са толкова естествени. Сега промених цветовата температура към по-студено...пак същата работа. Ако е само при мен, да направя нещо по въпроса.

Мда...не е дефект. Проверих, всички са така.
Цитирай

Здравейте! Лагване при приложенията,появяване на черен екран,след рестарт отново има лаг... Препоръки
На 2 месеца е телефона,от M-tel е купуван.
Цитирай

Добър Ден, някой да е открил решение на проблема с екрана. Когато си отворил едно приложение и половината или 1/4 от екрана става черен.
Цитирай

Здравейте от 1 ден съм с P10 lite Blue и днес проведох много разговори ,защото работата ми е такава и от тези всичките разговори 3 пъти чувам човека отсреща все едно e отдалечено и гласа му наподобява все едно е електронен . Интересното ,че 2-та пъти ,които говорих беше човек с P8 lite ,а другия P10 lite . Има ли го при някой това ??? Не знам дали е дефект ,защото имам възможност да го върна до 1 месец ,а телефона ми харесва като цяло .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

(2018-01-24, 18:20:17)ianiovski написа:  Здравейте от 1 ден съм с P10 lite Blue и днес проведох много разговори ,защото работата ми е такава и от тези всичките разговори 3 пъти  чувам човека отсреща все едно e отдалечено  и гласа му наподобява все едно е електронен . Интересното ,че 2-та пъти ,които говорих беше човек с P8 lite ,а другия P10 lite . Има ли го при някой това ??? Не знам дали е дефект ,защото имам възможност да го върна до 1 месец ,а телефона ми харесва като цяло .

При мен няма такива проблеми, че и никакви други за сега. Вече 6 месеца го ползвам.
Цитирай

(2018-01-24, 18:20:17)ianiovski написа:  Здравейте от 1 ден съм с P10 lite Blue и днес проведох много разговори ,защото работата ми е такава и от тези всичките разговори 3 пъти  чувам човека отсреща все едно e отдалечено  и гласа му наподобява все едно е електронен . Интересното ,че 2-та пъти ,които говорих беше човек с P8 lite ,а другия P10 lite . Има ли го при някой това ??? Не знам дали е дефект ,защото имам възможност да го върна до 1 месец ,а телефона ми харесва като цяло .

При мен също го има това като от космоса, но много рядко, ако с това мога да те успокоя малко. За мен не е чак такъв проблем. И да, май наистина и при мен се случва когато се чувам с жена ми, тя е с Honor 8 лайт.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

(2018-01-24, 18:20:17)ianiovski написа:  Здравейте от 1 ден съм с P10 lite Blue и днес проведох много разговори ,защото работата ми е такава и от тези всичките разговори 3 пъти  чувам човека отсреща все едно e отдалечено  и гласа му наподобява все едно е електронен . Интересното ,че 2-та пъти ,които говорих беше човек с P8 lite ,а другия P10 lite . Има ли го при някой това ??? Не знам дали е дефект ,защото имам възможност да го върна до 1 месец ,а телефона ми харесва като цяло .

По-скоро проблема е в техните телефони. Имах P9 lite и се случваше да ме чуват като робот и провлачено. Интересното беше,че аз винаги ги чувах кристално. Телефона беше 2 пъти в сервиз и не го оправиха. Явно си е дефект на хухавейците.
Вече 2-3 месеца съм с друг телефон и проблема го няма - демек не е от оператора или кофти сим-карта.
Цитирай

Честно казано малко ме успокои хах,иначе звука е като когато провеждаш разговор по вайбър поне така ми беше на предишното LG.

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)