Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти при / Huawei P10 Lite
#1

Правя тази тема със цел да си казваме какви дефекти са се образували от нормална употреба на телефона

Аз при покупката ми дойде със изгорял пиксел, но не е проблем

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля да подаря такъв на близък човек и единственото, което ме спира е, че е "пресен" и още не са ясни дефектите, ако изобщо има такива разбира се, и то масови, а не просто дефектирала бройка. Има вероятност заради тия страхове да взема миналогодишния P9 lite...
Цитирай
#3

Вземай го. Бачка си перфектно. Ако пък съвсем случайно ти се появи дефект за това си има гаранция. Няма смисъл да купуваш стария модел нов от магазин.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#4

Взимай P10 Lite Виж че никой няма проблеми, а моя е незначителентeлен проблем

Трябва супер много да се загледам на бял фон да го видя и пак е трудно.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Утре съм в Техно - Пловдив.
Цитирай
#6

Взехме го. Представя се много добре, хареса ми EMUI-то, а батерията е супер, за два часа натоварено ползване имаше разряд само 15% и предполагам, че след два - три цикъла заряд/разряд ще е още по-добра. Сензорът за пръстов отпечатък ми се струва една идея по-бавен от този на моя Nexus 5X.
Цитирай
#7

Отлично се представя, батерията е изключително издръжлива. Сензора за пръстови отпечатъци е повече от бърз. Рядко ще се намери тяло от стъкло и метал за тая цена, която към момента P10 Lite носи в магазините.. взимайте без притеснение, пък както са казали и по-нагоре - затова е гаранцията. Аксесоари за него има достатъчно вече и като цяло си заслужава всеки лев.
Цитирай
#8

(2017-07-16, 07:56:46)donscot написа:  Взехме го. Представя се много добре, хареса ми EMUI-то, а батерията е супер, за два часа натоварено ползване имаше разряд само 15% и предполагам, че след два - три цикъла заряд/разряд ще е още по-добра. Сензорът за пръстов отпечатък ми се струва една идея по-бавен от този на моя Nexus 5X.

Радвам се, само човека да е доволен. И да не се отклоняваме от темата

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Не знам дали е дефект или самия телефон си е така но ми прави впечатление че понякога натискайки по дисплея някак реагира със забавяне или трябва отново да натисна, това се отнася и като искам да направя снимка с почукване по дисплея, не винаги става от първия път понякога се налага 3-4 пъти да почукам докато щракне снимка.
Цитирай
#10

Ем не хваща хубаво екрана, технологията е нова в телефоните на Huawei и на мен не винаги хваща

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

Понеже имам и Р9 там по добре реагира дисплея и си викам дали тук не съм попаднал на дефектна бройка
Цитирай
#12

Това с дисплея и при мен е така.
Аз имам проблем с фейсбук приложението.
Последното от маркета често ми забива и ми казва да изчакам или да хо затвпря.
Също така като отворя на някой авер снимките на цял екран не мога да ги прелиствам,понякога става пинякога не.... Ужас е!
Инсталирах стара версия на приложението и същата работа.
При някой има ли го проблема?

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#13

Приложението е лагаво не е от телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

(2017-07-18, 20:44:06)Marto.g написа:  Приложението е лагаво не е от телефона.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

На служебния ми Samsung J7 2016 лети приложенито и ги няма тези проблеми

-= Samsung S22 Ultra 12RAM 256GB =-
Цитирай
#15

За реакциите на дисплея мисля че фейсбук няма нищо общо но явно щом не е само при мен излиза че е някакъв софтуерен или хардуерен проблем де да знам
Цитирай
#16

(2017-07-18, 20:46:41)DeCkard написа:  На служебния ми Samsung J7 2016 лети приложенито и ги няма тези проблеми
На моя s8 си го прави.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Здравейте, мой колега е с въпросния телефон и понеже не намерих тема ще питам тук, на клавиатурата над буквите и цифрите има поле с иконата на гугъл, може ли да се махне това поле?
Цитирай
#18

Влизаш в настройките на клавиатурата, после търсене и има две отметки там, махаш ги и готово. Иконата на Гугъл се маха.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#19

Иконата се маха, но полето остава, просто иконата става на стрелка. Той иска да знае има ли вариант и иконата и полето да се махне?
Цитирай
#20

Мисля че, при тази клавиатура не. Поне аз не виждам никъде в настройки.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#21

Незнам кво стана но след един хард ресет и почна да забива в UI да се усеща един забавен лаг навсякъде а преди тва беше даже с повече приложения и вървеше Asphalt 8 на Max със снимане на 1080p а сега и на Medium без снимане. Лаги. Незнам кво да прая

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#22

Аз както бях доволен и го хвалих, то каква стана... От вчера, след като го включих да се зарежда, забелязах че загрява адски много в областта на камерата, което го нямаше преди, както и бързото зареждане вече не е толкова бързо.. за 30 мин. едва 10%. Телефона е на няма и седмица и още по-конфузното е, че с него ми замениха стария P8 Lite, който не можаха да оправят в Telenor...
Цитирай
#23

(2017-07-21, 12:09:15)BGDropche написа:  Незнам кво стана но след един хард ресет и почна да забива в UI да се усеща един забавен лаг навсякъде а преди тва беше даже с повече приложения и вървеше Asphalt 8 на Max със снимане на 1080p а сега и на Medium без снимане. Лаги. Незнам кво да прая
Пробвай с още един reset.

 
Цитирай
#24

Аз взех такъв на приятелката си и като цяло съм много доволен, като изключим това колко бавно работи камерата.
Единственият проблем, който има и който не е пряко свързан с телефона е, че Skype не издава звук, когато получи ново съобщение.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#25

Като известно време не го отваряш той спира да праща уведомления и преминава на отсъстващ.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)