Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти при / Huawei P10 Lite
#51

(2017-08-03, 18:08:15)Spellbound91 написа:  Пичове, ако сте пуснали енергоспестяващите функции няма да работят.Аз няма енергоспестяващи глупости и си получавам всичко.Като са ви спряни синхронизациите как искате да имате известия?

Ако бяха включени тези енергоспестяващи неща, нямаше да има и едно известие, а не понякога да има, понякога не.  Поне според мен.
Цитирай
Аксесоари
#52

Значи остава варианта да ви е омазан софтуера.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#53

(2017-08-03, 18:17:24)Spellbound91 написа:  Значи остава варианта да ви е омазан софтуера.

Май някои са правили и ресет и пак е така. Моя е нов на три дни и скайп не се чува никога. Месенджера е задоволително, но и той има моменти на тишина.
Цитирай
#54

При мен няма проблем при нито едно от изброените

Samsung S23+
Цитирай
#55

И при мен няма пуснат енергоспестяващ режим. Телефонът първо беше при жената и там Skype не издаваше звук. След това му направих ресет, сега е при мен и отново е същото положени със Skype. Също както казват другите хора понякога някоя от работещите нотификации на другите прилоцения се губи. А понякога екранът светва, а няма нищо.

msd77 - ти си един от малкото късметлии Smile

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#56

Да не би да сте вклучили отметките да затваря приложения при изклучен екран

Samsung S23+
Цитирай
#57

Да включих ги, но вчера понеже забелязах, че ако приложенията не се затварят телефонът започва да лагва адски много, което също не го разбирам защо се случва. Разбира се преди това, когато не бях пуснал тази опция скайпът не издаваше звук. Сега така и така не работи го сложих и той да се затваря. Иначе оставих приложения като viber и messenger да не се затварят и с тях в повечето случаи няма проблем с нотификациите.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#58

Има и друг момент не ги махаи ако получиш съобщение за голяма консумация на батерия ? не ги чисти и от там

До сега не ми е лагвал и получавам коректно съобщенията от skype viber i fb. Игри не играя там незнам как се справя

Ако има значение аз съм с версия В127

Samsung S23+
Цитирай
#59

И аз не играя игри, но тук една вечер толкова гадно лагваше, че ми идеше да го метна някъде. Фейсбукът едвам скролираше. Тогава рестартирах телефона и нищо не се оправи. От таск мениджъра натиснах кошчето да се затвори всичко и чак тогава се оправи. Тогава активирах тази опция при заключване да затваря почти всичко без тези програми за съобщенията.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#60

А и ползвам последната версия 7 преди новия вид на skype

Samsung S23+
Цитирай
#61

Сигурно за това ти работи. Аз доколкото разбрах проблемът е с новата версия.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#62

Да вероятно на мен не ми допадна новия. Ако искаш има apk на стария ако не го намериш ще ти го дам пробваи го

Samsung S23+
Цитирай
#63

Ако го имаш под ръка ще е хубаво да го споделиш тук. Предполагам и на други хора ще им свърши работа. Аз не съм сигурен дали ще се оправя с инсталацията, но мога да пробва.
А като качиш стария не ти ли излиза непрекъснато нотификейшън да го обновиш?

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай
#64

Махаш автоматичния обновяване на маркета

А иначе тук попринцип го има някои колега го беше качил. Аз го дръпнах от тук но ако не го намериш ето качвам го

https://mega.nz/#!ThIWRYIC!KQs9RmerPkr95...T7f5AlVObY

Samsung S23+
Цитирай
#65

Аз от тук оправих вайбъра да е активен.[Изображение: f36dca245a2dd59210af4708a1081f21.jpg]
Цитирай
#66

Здравейте, днеска забелязах нещо странно изведнъж телефона губи цветове и стават бледи и след няколко минути цветовете се оправят.
Цитирай
#67

Може да е от сензора за светлина.
Цитирай
#68

Здравейте,
от две седмици ползвам P10 lite, но от няколко дни при разговор не винаги ме чуват остреща. налага се да затварям и да набирам отново, тогава няма проблем. Някой имал ли е подобен проблем и как го е решил?
Благодаря!
Цитирай
#69

Относно известията - от време на време гледайте в мениджъра на тел. в раздел "батерия" за приложенията при закл. екран - при мен си стоят на 0, но един път незнайно защо бяха всичи вкл. Така известия не идват от чат приложенията.
Не ползвайте автоматичното оптимизиране от това приложение - то ги забранява тия известия за пестене на енергия, после трябва ръчно да ги махнете от списъка.

А като дефект - единствения такъв в тоя телефон е на Bluetooth -а , който незнайно защо понякога се включва сам. Ако пусна и спра самолетния режим също се самовключва. Лек бъг е някакъв, изключвам си го и това е.
Цитирай
#70

В интерес на истината нещо и на мен ми се случва като дръпна панела да го видя включен. А аз не съм с този телефон на самсунг ми се случва.
Цитирай
#71

При мен на дисплея от нищото се появиха над 20 изгорели пиксела.. направо изглеждат като Съзвездия ;(
Виждат се само на черен фон.
Като инсталирах приложението Pixel Tester положението стана плачевно ;(

Днес го оставих в М-тел за ремонт или направо подмяна.
Надявам се да не го бавят 30 дни ;(   (все пак то имам от 2 седмици,още не съм му се нарадвал)

Колеги проверявайте чат-пак за пикселчета!

Samsung A50
Цитирай
#72

(2017-08-27, 14:35:04)nas83 написа:  Здравейте,
от две седмици ползвам P10 lite, но от няколко дни при разговор не винаги ме чуват остреща. налага се да затварям и да набирам отново, тогава няма проблем. Някой имал ли е подобен проблем и как го е решил?
Благодаря!

Ако няма някакъв временен проблем с оператора, апарата  има много качествена чуваемост и в двете посоки. Изследвай проблема и ако е със сигурност от апарата-> сервиз

                                                                    
Цитирай
#73

Някой да има проблем с пръстовият отпечатък, защото моят някой ок път не иска да ми разпознае отпечатъка, а пръста ми е чист винаги.
Цитирай
#74

Според мен откача по някога, защото и при мен се случва от време на време макар и на друг модел.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#75

При мен няма ядове и си работи, освен ако не ми е мокър или влажен пръста.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)