Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

След приключване на разговора , дисплея не светва и съответно не мога да затворя .След като натисна бутона за включване  , тогава светва дисплея и мога да затворя , глобъл стабилен 8.2.10.0 има ли решение ??

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж дали имаш опция за калибриране на сензора за близост.
Набери *#*#6484#*#*
След това:
Proximity sensor..

На ми 5 изглежда така


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Свален ли е фабричният протектор на дисплея? Този с йероглифите по него.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#4

Няма протектор и сензора си е на ред , говоря за след продължителен разговор , просто не се буди дисплея , може би е софтуерен проблем на рома . При тестове , след закриване за кратко с ръка , няма проблеми , светва си веднага !

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#5

И видя ли това, което ти казах аз?
За калибрирането?
Цитирай
#6

Разбира се че съм го проверил отдавна , за това писах че си работи сензора , ползвам марката от доста време и това ми е трети модел , на ясно съм с нещата !! Имам Mi 3 , който е перфектен и Note 3 pro който също има проблеми ,има и един Redmi 3s на жената , все още с гаражен ром и се държи, последно време нещо издиша тази марка , много дефекти дават!!

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#7

(2017-07-11, 22:08:11)nakoadr написа:  .....последно време нещо издиша тази марка , много дефекти дават!!
Бранда си е на ниво, според мен просто издишат някои потребители тук като обобщават така нещата.

 
Цитирай
#8

(2017-07-11, 22:47:17)NoMaD написа:  Бранда си е на ниво, според мен просто издишат някои потребители тук като обобщават така нещата.

Обобщават !! Note 3 работи само на 2G  Bu  пробвани всички ромове и трикове , Note 4 проблем със събуждане на дисплея след разговор , при официален ром !! Не се събужда и от магнитен калъф който работи на Note 3 , на Redmi 3s не работи пръстовия отпечатък , явно съм събрал доста дефектни бройки !! Само от Mi3 не мога да се оплача , ама той е от времето когато вадеха по един модел на година!!

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#9

Аз пък от 6 телефона Xiaomi, не съм имал нито един с проблем
Цитирай
#10

(2017-07-11, 23:06:35)nakoadr написа:  Обобщават !! Note 3 работи само на 2G  Bu  пробвани всички ромове и трикове

Ако нямаш мобилни данни и си направил нужните настройки, си пусни роуминга

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

locke on
Цитирай
#11

При мен се появяваха малки проблемчета,но съм със седмичен и се фиксваха на следващия ром. Марката си е на ниво.
Цитирай
#12

Специално това за магнитния калъф не е точно така, калъфа за Note 3 не работи на Note 4 по принцип. Все пак са различни модели, даже в момента го пробвам имам и двата телефона...
С китайски ром пробвал ли си? На мен на Global ми се струва че малко по-бавно ми включва Блутута отколкото на China Dev. Направи един тест да видиш.
Цитирай
#13

(2017-07-12, 00:35:54)locke написа:  Ако нямаш мобилни данни и си направил нужните настройки, си пусни роуминга

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Това като спам ли да го отчитам или като съвет Visslar телефона на 4g не се връзва с мрежа , без значение на кой оператор е картата , на 3g се връзва и данни има , но след около 10 минути си умира , нито данни , нито телефония ! На 2g e пушка  Big Grin , а за калъфа на Note 4x  може и да е така , за сега не ми се занимава с нови ромове , ще карам с глобалния , въпреки че е отключен вече.

 Galaxy 6310,Galaxy S Plus
 Galaxy S2 ,Elephone P7 mini ,Lenovo A760,Kingzone k1 turbo,Xiaomi MI3,Redmi Note 4x ,Note 5 ,Note 8t ,P40Lite
Цитирай
#14

(2017-07-12, 18:57:36)nakoadr написа:  Това като спам ли да го отчитам или като съвет Visslar телефона на 4g не се връзва с мрежа , без значение на кой оператор е картата , на 3g се връзва и данни има , но след около 10 минути си умира , нито данни , нито телефония ! На 2g e пушка  Big Grin , а за калъфа на Note 4x  може и да е така , за сега не ми се занимава с нови ромове , ще карам с глобалния , въпреки че е отключен вече.

Отчитай го както искаш! Горе казваш, че телефона ти работи само на 2G, аз ти казвам при мен какво е помогнало

locke on
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)