Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тв контрол
#1

Има ли инфраред с8+ е въпроса?

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма.

'g'SM-G955F
Цитирай
#3

Инфраред няма. Но има много други възможности за съдействие с телевизор. Зависи какъв телевизор ползвате ...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#4

За други приложения знам,но имам тв дето не е смарт.Иначе тел за 1500+ пък нищо съществено.

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#5

Ами старите технологии си отиват, защо да ги вграждат в новите модели като са безполезни, а и се предполага че човек като ползва телефон за 1500+ лв, няма да иска да го свързва с CRT или подобен телевизор Smile

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#6

Старите технологии си отиват при телевизорите. Но милиони по света си контролират един куп техники с инфраред. Какво друго освен телевизора можеш да контролираш без инфра ред? Климатик, булсатком...? И жака за слушалките беше стара технология, но май се попресилиха малко.

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай
#7

(2017-07-11, 12:27:39)nasttii написа:  За други приложения знам,но имам тв дето не е смарт.Иначе тел за 1500+ пък нищо съществено.

Ееееето решението...
https://www.kwikcharger.com/products/sma...3383924563

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#8

Това е чудесна идея, но някой пробвал ли го е? В Амазона намерих един куп подобни и хората пишат, че не работи добре. Само една жена казва че хващало, но на не повече от един метър.

Enviado desde mi SM-G955F
Цитирай
#9

Аз попитах в една друга тема, но никои не написа нищо. И аз не мога да дам обективно мнение. Не съм го ползвал.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#10

Имам въпросната джаджа на друг телефон, но това няма значение. Не работи както трябва. Хем на повече от метър не работи, хем вече е в рядкост да проработи пред телевизора. Закупих го от ebay за 2-3 лева наши пари.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)