Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Как да забраним повечето приложения на Xiaomi и Google без руут или външ
#51

Всеки път го правя след като го махна от зарядното,не помага.По съвет на колега оставих батерията до 0,заредих я до 100 при изключен телефон,пак същата работа.Махнал съм всички разрешения на приложението,със или без разрешения няма никаква разлика,около 40% си смуче от батерията и това е.
Телефона е Ми А3 с анроид 1 ако има значение.
Цитирай
Аксесоари
#52

Може да е от последния ъпдейт бъг. Ако не става с ресет може да се пробва да се върне назад до по-предна версия.
Не е е в тази тема мястото за обсъждане обаче
Цитирай
#53

Ами кажи в коя тема да го обсъдим?Писах и в други теми и търсачки ползвах и до момента нищо полезно с което да реша проблема.
Цитирай
#54

Поради липса на раздел можеш да си пуснеш въпроса тук:

https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=207

Също може да опиташ с ресет или връщане до по-стара версия, с която батерията е била ок
Цитирай
#55

Remove China Apps - ново приложение за премахване на китайски аппове.
[Изображение: 30756ef439f30a76f46143b881ff6dd5-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#56

Случайно открих вариант за деактивиране на приложенията на Google, без външна програма.
Миуи 11, андроид 10, Ми9 SE.Задържа(натиска) се с пръст иконата на приложението, което искаме да деактивираме--->появяват се няколко опции в "балонче"---->избира се апп инфо и там опцията за деактивиране е активна.Описания вариант в начало на темата през хелп-а на googleplay при мен не работи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JollyRoger за това мнение:
  • ziki69
Цитирай
#57

Работи на английски език
Цитирай
#58

Работеше, сега ми казва "Unable to complete action" и си остава на прозореца на хелп-а.
[-] 1 потребител изказва благодарност на JollyRoger за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#59

При мен също не работи методът, Андроид 12, Miui13 на Redmi Note 11. И на английски също.
П.П. Опитах чистене на кеш, данни и ъпдейти, нищо не помага.
Цитирай
#60

В такъв случай сваляш това:
https://play.google.com/store/apps/detai...l=en&gl=US

вътре има шорткът към приложенията
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, Ivan_Bonev, milstan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)