Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ASUS ZENFONE 3 ZOOM
#1

Има ли някой наблюдения върху телефончето, доста ме впечатли. Споделяйте моля.
Цитирай
Аксесоари
#2

@chaneto80, цяла тема на 4PDA : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=794947

 
Цитирай
#3

Благодаря за инфото, но много не разбрах от това всъщност и ще е по добре да има някой тук който има лични впечатления, там като че ли се говори за в бъдеще още никой не го притежава поне така разбрах
Цитирай
#4

Незнам тук в България под какво име ще дойде но в германия вече го има но под името ASUS ZENFONE ZOOM S , абсолютно същия е и го има не само онлайн ами и търговските вериги като сатурн и т.н. 500 евро е. Но тук явно няма да дойде никога съответно няма и да има впечатления от него. Мисля, че тук единици са хората които купуват нещо по различно, масово самсунг, китайските, хтц по рядко.
Цитирай
#5

@chaneto80, поръчай си го от Али, там го предлагат и то на доста по-малка цена.

 
Цитирай
#6

Колко качествено ще е от там обаче?????? И нямам на идея дали получават ъпдейт асус смартфоните и дали този модел ще получи много оскъдна информация затова подпитах ама...
Цитирай
#7

Какво значи.."колко качествено ще е от там обаче"? Сглобка, комплектация, нещо друго?

 
Цитирай
#8

Ами като цяло. Дали ще е абсолютно качеството примерно както в тези които се продават в германия? Винаги съм се чудил примерно как в EBAY има телефони със 100, 150 евро по евтини, съюо чисто нови?  Пазарил ли си от там или от ebay?
Цитирай
#9

Да, позарил съм, както и много колеги тук, от форума.

 
Цитирай
#10

И как е качесвото отличават ли се по нещо, дефекти и т.н. дават ли. А защо според вас е толкова голяма разликата??? Примерно в EBAY един и същи телефон го има и за 400 евро и за 550 евро разликата е голяма и двата са чисто нови??? Винаги съм се питал и винаги не съм се решавал да купувам, защото се усъмнявам, и от съображения евтиното да не ми излезе по скъпо. Та и сега съм така с Асуса.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)