Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговор SGS8
#1

Може ли някой да ми каже, защо не мога да записвам разговор с този телефон? Чувам в записа само себе си Bu Пробвах поне 10 програми и то само платени. Моля за помощ.!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвайте да смените формата на запис.
Аз ползвам ACR и докато я настроя преди време забелязах същото - доста от форматите на запис предлагат запис само с гласа на записващия.
Нямам представа защо е така.
В момента съм на формат MP3 и всичко е перфектно.
Цитирай
#3

Верно, май само тя работи. Макар и да записва всичко . Благодаря ти все пак.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

След като смених Lenovo Z2 Pro, който имаше вграден перфектен запис на разговори с LG G4, който няма се наложи да си купя специална програма. Вече година и половина я ползвам и съм много доволен. Има много режими на запис. Чуват се и двете страни. Относно това защо се чува само твоя глас, защото по принцип е забранено да записваш други без да знаят...
Виж програмата която ползвам. Мисля, че има и пробна версия която е без автоматичен запис.

https://play.google.com/store/apps/detai...t.recorder[Изображение: 92bfb200f43cc574f97429fd6d1987ad.jpg]

Tapatalk
Цитирай
#5

(2017-07-13, 20:42:10)kaktus_78 написа:  Верно, май само тя работи. Макар и да записва всичко . Благодаря ти все пак.

Про версията наACR записва и ръчно,има различни режими, които можеш да избереш. Няколко пъти писах, ако някой си слага "хакната"версия от някъде -не работят! Работи само безплатната или официално купената!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#6

Аз ползвам Call Recorder и записва всичко.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

@mvarbanovbg
Кой точно Call Recorder, че има доста?

                                                                    
Цитирай
#8

Безупречен! Проверено нс Z5, S7e.,S8...


Прикачени файлове Миниатюри
   

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#9

(2017-07-14, 11:46:23)gogon написа:  Про версията наACR записва и ръчно,има различни режими, които можеш да избереш. Няколко пъти писах, ако някой си слага "хакната"версия от някъде -не работят! Работи само безплатната или официално купената!

Точно с платената версия съм отдавна и ми създава ядове с това какво записва и какво не.
Да не говорим, че баш с 8 плюс-а, който последно настройвах, имаше ядове и записваше/не записваше различните формати.
Цитирай
#10

(2017-07-14, 20:46:58)georgi4a написа:  @mvarbanovbg
Кой точно Call Recorder, че има доста?
Има опция какво да записва [Изображение: 6f25cc35a27e47ff330992c03a6600d2.jpg][Изображение: 8803ae8f0f4b8571b39692c958f167c7.jpg]

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Аз съм с ACR и това са ми настройките и записва всичко.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

Call Recorder Galaxy S8 , платената версия, телефонът не е "root"-ван. Работи си без забележки. Записва в поне два от форматите (които съм пробвал).

Интересното е, че програмата съм я платил миналата година (абонаментът е на гошина база) за телефон Samsung S5, като програмата беше на същия автор - Call Recorder (също работеща без проблем, но на "root"-нат S5) и при смяната на телефона тази година (от S5 към S8), лицензът ми бе автоматично прехвърлен. Т.е. когато новия телефон стартира с всички прехвърлени приложения (през "Smar Switch") вече имах инсталирана и работеща версията за S8 - Call Recorder Galaxy S8
Цитирай
#13

(2017-08-17, 15:38:42)fxexpo написа:  Call Recorder Galaxy S8 , платената версия, телефонът не е "root"-ван. Работи си без забележки. Записва в поне два от форматите (които съм пробвал).

Интересното е, че програмата съм я платил миналата година (абонаментът е на гошина база) за телефон Samsung S5, като програмата беше на същия автор - Call Recorder (също работеща без проблем, но на "root"-нат S5) и при смяната на телефона тази година (от S5 към S8), лицензът ми бе автоматично прехвърлен. Т.е. когато новия телефон стартира с всички прехвърлени приложения (през "Smar Switch") вече имах инсталирана и работеща версията за S8 - Call Recorder Galaxy S8



Мойта не е платена.  Свалил съм я от нета и нямам проблем с нея.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)