Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андоид 7
#26

Н960 е модела.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
Аксесоари
#27

Определено след ъпдейта батерията се държи по добре. Подобри се чувствително и работата на сензора за пръстовия отпечатък. Лагване или бъгове нямам. Не съм правил ресет след обновяването. Като цяло засега съм доволен.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#28

Тъпото при мен е, че преди да направя ресет си беше добре. Направих такъв и тогава започна.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#29

Привет,при мен ъпдейта ми се показваше преди седмица сега като проверих ми пише,че съм на последния ОС,нищо не съм инсталирал...решение?
Цитирай
#30

Просто да се изчака, може временно да е спрян.

 
Цитирай
#31

Ами свалих си на лаптопа LG Bridge и свързах тела към лаптопа и проверих и ми излезна ъпдейта,сега съм на android 7.0,но при мен батерията е ужасна за 2-3 мин. падат 2 процента...
Цитирай
#32

Да, пробвай с reset да си оправиш проблема.

 
Цитирай
#33

Или първо изчакай да минат няколко дни и зареждания и виж как ще е. При мен след третото зареждане има подобрение. Не съм правил ресет.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#34

Аха ясно, а за втория екран не намирам настройката къде да се изключва в дадено време,може ли да обясните малко? Благодаря
Цитирай
#35

Настройки > Second screen > Показвай когато основния екран е изключен (натискаш върху надписа) > Дневен таймаут


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#36

Здравейте.При мен е 64гб.американсата версия H90021y в андроид 6.0.Не ми излиза ъпдейт до 7.0.Как да си го направя със андроид 7?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)