Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заслужава ли си покупката днес?
#1

Здравейте колеги ,предварително се извинявам ако темемата не за тук.

Много харесвам ноте 3 и искам да си закупя същия втора ръка за 220 лв .Въпроса ми е заслужава ли си .Последно време смених доста телефони среден клас и останах много разочерован.
Аксесоари
#2

Е извода е ясен... трябва да минеш на телефон от висок клас

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
#3

(2017-07-16, 14:20:25)m.dachev написа:  Е извода е ясен... трябва да минеш на телефон от висок клас

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Мисълта ми беше следната телефона да ли ще ми върши работа ежедневните нужди без да се затруднява,не съм геймър.
#4

Бях ти разбрал въпроса разбира се но на него можеш да си отговориш само ти,защото 100 човека - 100 мнения. Моето мнение за мене си е, че като почти четири годишен телефон се справя доста добре със всичко. Само че имай предвид това че ще трябва да му смениш батерията. Не се диверявай на всички тези които ти казват че продават оригинални такива. Мисля че вече нови оригинални НЯМА. Аз си взех Дюрасел от техния сайт. £23 гаранция 3г. Всичко друго са евтини ментаци и разочерование

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
#5

(2017-07-16, 14:47:26)m.dachev написа:  Бях ти разбрал въпроса разбира се но на него можеш да си отговориш само ти,защото 100 човека - 100 мнения. Моето мнение за мене си е, че като почти четири годишен телефон се справя доста добре със всичко. Само че имай предвид това че ще трябва да му смениш батерията. Не се диверявай на всички тези които ти казват че продават оригинални такива. Мисля че вече нови оригинални НЯМА. Аз си взех Дюрасел от техния сайт. £23 гаранция 3г. Всичко друго са евтини ментаци и разочерование

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Благодаря колега в емаг видях че продават батерии.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)