Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос с порта за зареждане
#1

Колеги , от 4 дни насам по 2 пъти дневно ми излиза , че в порта ми е открита влага , а говорим , че телефона не е мокрен , подлаган на влага или държан до място , на което има вода / влага ? При вас случвало ли се е такова нещо ?

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен не се е случвало.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

На мен не ми го е показвало дори като го мия
Но това имаш предвид като го включиш да се зарежда ?

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#4

И при мен никога не се е случвало.
Цитирай
#5

Не. Игнорирай го ако не ти създава проблеми. Пък ако стане нещо нали е в гаранция.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Радвам се ,че се включихте активно Smile друго питане , заради което се нервирах . Става въпрос за оригиналния clear case ,ползвам го от 3 месеца , а отзад целия гръб е надран като с фина шкурка,има ли някой от вас този проблем ? Или да си хващам гаранцията телефона , касовата и кейса и да го нося в Самсунг България за смяна на гръб ?

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#7

Надраскването е механична повреда и не се покрива от гаранцията. Точно по тази причина преди да си сложа кейса си облепих телефона отзад целия плътно с тиксо. 
Иначе влизат прашинки и мини песъчинки и става ефекта на шкурката.
Не се пробвай с гаранцията, няма да ти я признаят и ще побеснееш още повече. Smile
Цитирай
#8

На S6 edge plus , когато имах Clear View case и дисплея беше надран жестоко , отидох с кейса и касовата и телефона и за 8 дни ми смениха екрана ...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#9

Били са пичове, принципно такива механични повреди не би трябвало да се покриват. 
Пробвай се пак и дано се навият, успех!
Иначе кофти, щото задния панел не е евтин, хич даже.
Цитирай
#10

На мен, като ми слагаха телефона в Clear View-то - отзад оставиха фабричното фолио. Сега извадих телефона да го огледам - нито фолиото е надрано, нито около него, където няма фолио.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#11

(2017-07-16, 19:46:07)divna написа:  На мен, като ми слагаха телефона в Clear View-то - отзад оставиха фабричното фолио. Сега извадих телефона да го огледам - нито фолиото е надрано, нито около него, където няма фолио.

Явно не работиш в запрашена среда.
Цитирай
#12

М, да ... В офис, в който и прозорците не се отварят.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#13

Ше гледам да не ми прави впечатление до септември , докато взема Note 8 Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#14

По въпроса за влагата - пуснах едно търсене в Гугъл за "Moisture detected in charging port"  и излизат резултати. Разгледах няколко - коментират остатъчна влага. Предлагат ползване на клечка за уши със спирт или сешоар.

Ето тук е предложено решение, което е сработило, ако искаш - пробвай https://us.community.samsung.com/t5/Gene...d-p/107512

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#15

Благодаря много , Дивна Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)