Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung J5 2017 Мнения и бъгове по телефончето
#1

Здравейте , излезна j5 2017 година . Има го вече в Мтел и Технополис . Нека някой който го е закупил и го ползва вече да даде максимално ревю за дисплей , батерия , бъгове , камера , снимки правени  с телефона.

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти колега.Аз ползвам Samsung J5 2017 вече около 20,25 дена.Първите ми впечатления от него са добри.Като започнем от външния вид съм много доволен красив метален телефон.Дисплея му е добър Амолед но под слънце почти нищо не се вижда има една синия черта по дисплея като се сложи под силно слънце но това не е дефект на на самия дисплея а си е нещо от стъклото на всичките модели е така и не се вижда добре под силно слънце това му най големия кусур. Звука не телефона му по добър от стария Samsung J5 2016 има разлика.Слушалката на телефона е добра силна и чиста до сега не съм губил сигнал.Камерите на телефона са много добри поне според мен постоянно ги ползвам.Правя ти разлика между Samsung J5 2017 Huawei p10 lite защото ползвам и такъв телефон също.Ами поне според мен Samsung J5 2017 разбива с камерите Huawei.Като цяло съм доволен от телефон батерията е доста читава не ми е циклил или забивал до сега.Някой път ми замръзва клавиатурата докато пиша на някой съобщения но това може да е и от ъпдейтите. Като цяло телефон до 400.430 лева си заслужава покупката поне според мен.Аз съм го закупил чисто нов за 400 лева и съм много доволен поне според мен превъзхожда Huawei p10 lite който ползвам но това е мое мнение.Дано съм бил полезен с мнението поздрави
Цитирай
#3

Здравейте всички притежатели на J5 2017. Имам едно малко проблемче-когото пращам снимка на viber ,на дисплея излиза малка ,уголемена част от снимката. Когато кликна на това се получава нормалната снимка. Получателят също я получава нормална. До преди 2 седмици това го нямаше. Ако някой знае как да го оправя,нека сподели.

Samsung Galaxy S4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)