Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странни снимки с камерата
#1

Здравейте,от няколко дни съм в Huawei p10 и забелязвам нещо много странно,когато изполвам 2те камери за снимки,тенът на кожата ми изглежда супер бял и с предната изглежда,че снимам с по-малко от 5mp ,изглеждам една фалшива ,когато гледам снимката на други телефони,тенът си е нормален,но на моя екран изглежда нереален.Някой други има ли този проблем или просто скапан софтуер са направили или и аз не знам.Моля за  помощ
Цитирай
Аксесоари
#2

Пипала ли си настройките ? На колко пиксела са настроени камерите ?
Цитирай
#3

Има една функция "beauty face" , с която не винаги се получава желания ефект, виж дали не е включена .

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#4

8 mp e ,върнах настройките с надеждата да се оправи,но светлите цветове стоят бели на екрана -светло жълтото изглежда бяло ,всичко,което е светъл цвят стои бяло и със задната забелязвам това и един шум при осветена стая с флуминисцентна светлина

(2017-07-18, 17:27:52)g1kata написа:  Пипала ли си настройките ? На колко пиксела са настроени камерите ?


не,абсолютно всички функции съм изключила,защото резултатите са супер слаби ,все пак нямам за първи път смартфон и знам някой неща

на 8мp е ,върнах настройките ,но без резултат,всички разкрасителни и боке ефекти са изключени,светлите цветове примерно светло жълто  изглеждат бели ,а задната при силна луминисцентна лампа снима с шум и при приближаване на някакъв текст не се вижда хубаво
Цитирай
#5

Това изключено ли е? Дай някоя снимка да видим какво се получава..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

След дълги опити ,установих,че проблема е изцяло в дисплея ,не пресъздава правилно светлите цветове ,всъщност от английските форуми разбрах,че така си е направен със син тон и светлите цветове ги прави още по-светли ,дали има шанс да оправят това с някой update от huawei или така ще си остане
Цитирай
#7

Проверете в настройки > дисплей. Би трябвало да има настройка за цветовата температура и в нея да има 3 режима - по подразбиране, топъл и студен. Опитайте и с трите режима.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

пробвах нито един не се доближава до реалните цветове  
в phonearena показва,че моделът има лоша цветова температура ,как може за тези пари така да сгафят с цветовете
дали ще има update на това или да се отказвам от него

само при мен ли е така ,никой ли не е съпоставил да види разликата
Цитирай
#9

честно казано при мен ми се вижда добре... не съм сигурен че те разбирам точно какво имаш в предвид, но можеш да пробваш както каза коегара по-горе да влезеш в настройките на дисплея, само че не давай 3-те опции ами ръчно намести гамата така както ти се вижда най-реално (там има един кръг с нещо като мерник в средата който можеш да местиш) поиграй си малко с тези настройки, ако имаш възможност снимай с някой друг телефон какво точно се вижда на твоя дисплей ... за да можем да придобием по реална представа за какво става въпрос
Цитирай
#10

Аз нищо не съм променял по настройките и всичко е супер, да не би да има някакъв дефект твоя?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)