Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Имам проблем с Autostart опцията
#1

Здравейте,
днес забелязах, че имам проблем с опцията за автоматично спиране на приложения. Проблема е в това, че не мога да спирам приложения, който вече са добавени за стартиране заедно с телефона. Примерно добавил съм Mi fitnes, Viber, Skype, Messenger, Office suit и още няколко. Плъзгам на някое или всички отметката за авто старт, затварям всичко и после пак проверявам и се оказва, че същите приложения са добавени пак за авто старт. Пробвах да добавя ново което никога не е било добавяно преди и се добавя без проблем, излизам затварям и пак проверявам приложението си е маркирано за старт. Махам му отметката връщам се за проверка отново и за учудване го няма. Просто тези който съм имал добавени за стартиране само тях не мога да махам. Проверете имали някой подобен буг или нещо при мен се е омазало.
Аксесоари
#2

Само reset до фабрични настройки, правиш го като нов и се решава проблема.
#3

Този вариант всеки го знае, но ако ползвам едно, две приложения щях да го правя всеки ден. Въпроса е да го избегна ако може и да разбера от къде идва проблема. Но си го запазвам за краен случай Smile. Благодаря все пак за съвета!
#4

Ти по друг начин едва ли ще си решиш проблема като не знаеш кое приложение го прави.

#5

@PRP, пробвай с изчистване кеша на приложението Security.

 
#6

Според мен изтрий данните на permission manager
#7

Искрени благодарности на "suffer" с изтриване на данните на пермишън менаджера всичко вече е ОК. Лафа "с ресет всичко е наред" е за хора който не знаят и не искат Wink
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)